iPhone İphone SE(2016)alınır mı?

rivyaligeralt

Öğrenci
Merhaba.İkinci el telefon alacağım.1000 tl bütçem var.Önerebileceğiniz bir telefon var mı?Aslında ilk başlarda huawei p smart 2018 almayı düşünüyordum.Fakat forumlarda okuduğum kadarıyla artık kasmalar mevcutmuş. Bu fiyata da stabil çalışabilen android pek fazla göremedim.İos tarafından iki telefonu gözüme kestirdim.İphone 6 ve SE.Bu telefonları kullanmış olan var mı?Önerir misiniz?

Merhaba.İkinci el telefon alacağım.1000 tl bütçem var.Önerebileceğiniz bir telefon var mı?Aslında ilk başlarda huawei p smart 2018 almayı düşünüyordum.Fakat forumlarda okuduğum kadarıyla artık kasmalar mevcutmuş. Bu fiyata da stabil çalışabilen android pek fazla göremedim.İos tarafından iki telefonu gözüme kestirdim.İphone 6 ve SE.Bu telefonları kullanmış olan var mı?Önerir misiniz?
İPhone 6 yi salla.Se ikinci el temiz kullanılmış bulursan olabilir.Oda çok eski bir cihaz olsada iPhone 6 dan daha performanslı çalışacağı kesin.

rover_xp

Doçent
iphone 6 kullanıyorum.se al o çok daha iyi ama şöyleki iphone 6 nın ekranı bile küçücük iken se almak çokta iyi bir fikir değil.alışık iseniz alınabilir.

Son mesajlar