İphone şarj

• Konuyu başlatan SDN Anonim 627182
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Arkadaşlar İphone 7 şuwnda 5 watt’lık şarj cihazı kullanıyorum 12watt’lık sarj aleti almayı düşünüyorum bi sorum var 12 wattlık sarj aletini alınca şarj olma süresi 12/5=2.1 kat seviyesinde azalıyormu Yani 3 saatten 1.20 dk seviyelerine düşüyormu? bide şarj cihazı kablosunun ne gibi etkileri oluyor cvp verirseniz sevinirim ( hızlı şarj olmadığını biliyorum ancak 12 watt ile şarj edebilceğimi söylediler) iphone 7

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar İphone 7 şuwnda 5 watt’lık şarj cihazı kullanıyorum 12watt’lık sarj aleti almayı düşünüyorum bi sorum var 12 wattlık sarj aletini alınca şarj olma süresi 12/5=2.1 kat seviyesinde azalıyormu Yani 3 saatten 1.20 dk seviyelerine düşüyormu? bide şarj cihazı kablosunun ne gibi etkileri oluyor cvp verirseniz sevinirim ( hızlı şarj olmadığını biliyorum ancak 12 watt ile şarj edebilceğimi söylediler) iphone 7
1.5 saate iniyor diye biliyorum. YouTubeda şarj testleri vardır.

Michael De Santa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Telefon direkt 12W çekmez onun için en başta telefonun kaç W çektiğini bulman lazım.

Oğuzhan Pekdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
ilk çıktığı zamanlarda bende 7 plus aldım birde 12 watt şarj aleti 4 yıldır ikisini kullanıyorum hız olarak 2 saate doluyor pil sağlığıda %75 4 yıllık tele göre kabul edilebilir bence

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
ilk çıktığı zamanlarda bende 7 plus aldım birde 12 watt şarj aleti 4 yıldır ikisini kullanıyorum hız olarak 2 saate doluyor pil sağlığıda %75 4 yıllık tele göre kabul edilebilir bence
[/QUOTEbencede kabul edilebilir benim batarya küçük olduğu için 1.5 saate şarj olur diye düşünüyorum bu arada teşekkür ederim ? ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki de 12W destekler ama direkt 12W çekmez diye biliyorum ben.
iPhone - İphone 7
Arkadaşlar böyle söylediler benmi yanlış anladım acaba

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkür ederim önerdiğiniz güvenli bi marka varmı bide kablo uzunluğunun yada türünün etkisi varmı bu konu hakkında bilginiz varmı?
Anker baseus spiegen ugreen iPad şarj aletleri muhtemelen destekler ama yorumları bir okuyun.