İphone Neden??

SİZ hangi iphone modelini kullanıyorsunuz ?? neden??

• Kullanılan toplam oy
    40

Bu konuyu okuyanlar

iPhone kullanmıyorum ama neden SE 1.nesil herkes tarafından unutuldu? iPhone 6'dan daha iyi bir telefon kendisi.
yazacaktım unuttum bu arada ben sanıyordum ki iphone se 2. nesilden hemen önce yani 1 ay önce 1. nesil çıktı zannediyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İ Phone kullanmıyorum, çünkü apk indirilmiyor.
apk ile işiniz oluyorsa mantıklı bir neden
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 7 şu anlık.
ben 6s kullanan biliyorum hala telefon akıcı 7 de akıcıdır diye düşünüyorum

ikincielfiyat

Öğrenci
iphone 11 pro max ve xiaomi redmi note 9 pro (global) kullanıyorum

Sebebi ise telefonu uzun süreli kullanmayı severim. Benim için bir telefonun ömrü 1-2 yıl dan çok daha fazla olmalı. Amiral gemi diye nitelendirdiğimiz maalesef boyutları çok büyük olsada stabil çalışması / batarya performansı ve ömrü gibi özellikleri bu telefonlar taşıyor.

klasik bir bakış olabilir ama telefonu aktif kullanan kişiler bilir. Samsung note serisi, iphone max, plus serileri xiaomi note serileri her zaman iyidir uzun ömürlü kullanılır. :)

iphone 11 pro max ve xiaomi redmi note 9 pro (global) kullanıyorum

Sebebi ise telefonu uzun süreli kullanmayı severim. Benim için bir telefonun ömrü 1-2 yıl dan çok daha fazla olmalı. Amiral gemi diye nitelendirdiğimiz maalesef boyutları çok büyük olsada stabil çalışması / batarya performansı ve ömrü gibi özellikleri bu telefonlar taşıyor.

klasik bir bakış olabilir ama telefonu aktif kullanan kişiler bilir. Samsung note serisi, iphone max, plus serileri xiaomi note serileri her zaman iyidir uzun ömürlü kullanılır. :)
x seisini bende severim

SDN Son Haberler

Son mesajlar