İphone modelleri arasındaki earpods farkı

Bu konuyu okuyanlar

alierden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar 5,5s,6,6s modellerinden cıkan earpods farkı varmı ses kalitesi olarak

er_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende bu sorunun cevabını arıyordum tek takıldığım konuydu konuyu başlattığın için sağol arkadasım. Çünkü benimde iki ayrı iphone var kulaklıklar karıştı bakalım ne olacak birini satmayı düşünüyorum çünkü kafam allak bullak [emoji4]

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Var.
İphone 6 nın kulaklığını ve 7 nin kulaklığını takarak dinlemiştim.
7 nin kulaklığı daha fazla ses vermişti

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bende iphone 6 almadan önce ipod toucha earpods almıştım onu kullandım bir süre, sonra iphoneunkini taktım. iphoneunki 1 tık daha yüksek ses veriyordu.

alierden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende bu sorunun cevabını arıyordum tek takıldığım konuydu konuyu başlattığın için sağol arkadasım. Çünkü benimde iki ayrı iphone var kulaklıklar karıştı bakalım ne olacak birini satmayı düşünüyorum çünkü kafam allak bullak [emoji4]
anladım peki kullandıgınızda ses farkı varmı ve iphone modelleri ne acaba ?
--- Gönderi Güncellendi ---
arkadaslar aslında benim sormak istedigim güvendigim bi telefoncuda 5s kulaklıgı kalmış elinde bana 60 TL den vericek. ama şuan apple store'da satılan earpods'la arasında fark varmı ?? yani şuan apple store'da satılanlar iphone 6/6s yada 7'nin kutusundan cıkan kulaklıklar mı? eğer apple store'da satılanların kalitesi ve ses düzeyi daha yüksekse onu alabilirim. umarım acıklayabilmişimdir

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaslar aslında benim sormak istedigim güvendigim bi telefoncuda 5s kulaklıgı kalmış elinde bana 60 TL den vericek. ama şuan apple store'da satılan earpods'la arasında fark varmı ?? yani şuan apple store'da satılanlar iphone 6/6s yada 7'nin kutusundan cıkan kulaklıklar mı? eğer apple store'da satılanların kalitesi ve ses düzeyi daha yüksekse onu alabilirim. umarım acıklayabilmişimdir
eğer hiç kullanılmamış sıfır bir ürünse alınabilir. çünkü apple sitesinde 109 TL olarak gözüküyor. boşu boşuna 50 TL fazla vermek saçma bence. kulaklıklar arasında bir fark olacağınıda zannetmiyorum. fark varsa anca 7 kulaklığında vardır onda da çıkış değiştiği için. ama yinede dağlar kadar fark olacağını zannetmiyorum. sadece kulaklık kişisel bir ürün olduğu için kullanılmamış almakta fayda var.

er_ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Iphone 6S ve iphone SE kulaklıkları karıştı benim. Hangisi hangisinindi çözmem için bayağı uğraşıcam sanırım ikisini de açıp denemedim çok kullanmadığım icin. Ayrıca birini satmayı düşündüğüm için kara kara düşünüyorum iki kulaklıkta aynıysa sorun yok ama net bi cevap yok bu konuda.

alierden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eğer hiç kullanılmamış sıfır bir ürünse alınabilir. çünkü apple sitesinde 109 TL olarak gözüküyor. boşu boşuna 50 TL fazla vermek saçma bence. kulaklıklar arasında bir fark olacağınıda zannetmiyorum. fark varsa anca 7 kulaklığında vardır onda da çıkış değiştiği için. ama yinede dağlar kadar fark olacağını zannetmiyorum. sadece kulaklık kişisel bir ürün olduğu için kullanılmamış almakta fayda var.
ürün sıfır . içime kurt düştü benimde bi arkadasım 5s kulaklıkları eski versiyon 6s de yenilediler onları geliştirdiler dedi. ses düzeyi daha iyi daha cok ses veriyo sesi de daha iyi dedi. oyüZden içime kurt düştü. oyüzden sormak istedim. cok teşekkür ederim cevap için
Iphone 6S ve iphone SE kulaklıkları karıştı benim. Hangisi hangisinindi çözmem için bayağı uğraşıcam sanırım ikisini de açıp denemedim çok kullanmadığım icin. Ayrıca birini satmayı düşündüğüm için kara kara düşünüyorum iki kulaklıkta aynıysa sorun yok ama net bi cevap yok bu konuda.
evet bende cok araştırdım yok bulamadım bişey bende konu acayım dedim bari

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
satın gitsin hocam 1 tanesini fazla takılmayın. apple'ın farklı kulaklık koyacağını zannetmiyorum kutusuna kadar aynı zaten hepsi. fark olsa olsa anca cihazdan cihaza değişir jack soketinden dolayı. her iki cihazda aynı donanıma sahip zaten aynı senenin cihazları.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Şunu söyleyebilirim ıphone 5 cihazın EarPods da bass sesi alıyordum fakat tizler cızırtılı geliyordu. Iphone 6S de ise bass sesi kısıktı fazla değil ama tizler iyiydi. 7 Plus ise bass ve tizler çok kaliteli idi ama sanki yazılım ile sese müdahale edilmiş sanırım önceki kulaklıklara göre hafif kısık geliyor

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ürün Apple sitesinde tek olarak (yani 5 için ayrı 6 için ayrı satılmıyor) satılıyor, bu yüzden farklı olduğunu hiç düşünmüyorum.
3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Ürün Apple sitesinde tek olarak (yani 5 için ayrı 6 için ayrı satılmıyor) satılıyor, bu yüzden farklı olduğunu hiç düşünmüyorum.
3,5 mm Kulaklık Jaklı EarPods
fakat üretim zamanları farklı ıphone 5 zamanında üretilen kulaklıkla ıphone 6s zamanında üretlilen arasında fark vardır eminim belki kulaklıkta oynama yoksa yazılım üzerinden iyileştirme yapılmış olabilir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
fakat üretim zamanları farklı ıphone 5 zamanında üretilen kulaklıkla ıphone 6s zamanında üretlilen arasında fark vardır eminim belki kulaklıkta oynama yoksa yazılım üzerinden iyileştirme yapılmış olabilir.
iPhone 5 ve iPhone 7 de kullanıla ses donanımı eminim ki farklıdır fakat kulaklıkta aynı teknoloji kullanılıyor kanısındayım.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de bunu kasteddim ilk çıkan earpods ile iphone 6s içinden çıkan earpodsun ses kalitesi bir değil.