İphone mi samsung mu?

Bu konuyu okuyanlar

mrt.cngz0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6s mi samsung s6 mıdaha kullanışlı ?

Serkan.Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Senin tercih edebileceğin birşey. Sonuçda ikisini bildiğin telefonlardır diye tahmin ediyorum.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

İphone 6s işlem gücü bakımından samsung s6'dan daha güçlü bir cihaz. Kamera yönünden samsung s6'nın fotolarını daha başarılı buluyorum. Ekran konusunda samsung s6 daha iyi. Batarya yönünden ikisininde pil süreleri çok değil.

Yani ikisininde iyi olduğu yönler farklı senin için hangi kriter önemli ise iyi oldukları yönleri belirttim ona yönel.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
İphone 6s in İphone 6 dan pek fazla bi farkı yok bence...Samsung Galaxy S7 nin çıkmasını bekleyip fiyatı biraz düşünce S6 alabilirsin...

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
işlemcisi biri 60000 alırken diğeri 133000 alıyor dış kasa daha dayanıklı parmak izi okuyucu çok çok hızlı yani anlayacağın dış görünüm hariç herşeyi değişmiş ha birde 2 gb ram var

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Haha:) 6s ile 6 farkini ballandira ballandira anlatiyorlar:) ah ah:) bir şey demiyorum 3d touch dunyanin en ise yaramaz seyini millete efsane gibi tanittilar:)
Neyse . Samsung bana gore nedenleri sunlaf
Samsung daha iyi donanima sahip
Daha islevsel ve daha ozellikli bir arayuze sahip
Touchwiz yenilenmesi ile super akici arayuz oldu
Kamerada zaten daha iyi ekranda da iyi
Arti tasarimda da daha iyi :)
Iphone iyi oldugu konular sunlar
Uygulama marketi
Ios arayuzunun basit ve kullanisli olmasi
Guncelleme destegi.
Karar senin ben samsung seviyorum

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Haha:) 6s ile 6 farkini ballandira ballandira anlatiyorlar:) ah ah:) bir şey demiyorum 3d touch dunyanin en ise yaramaz seyini millete efsane gibi tanittilar:)
Neyse . Samsung bana gore nedenleri sunlaf
Samsung daha iyi donanima sahip
Daha islevsel ve daha ozellikli bir arayuze sahip
Touchwiz yenilenmesi ile super akici arayuz oldu
Kamerada zaten daha iyi ekranda da iyi
Arti tasarimda da daha iyi :)
Iphone iyi oldugu konular sunlar
Uygulama marketi
Ios arayuzunun basit ve kullanisli olmasi
Guncelleme destegi.
Karar senin ben samsung seviyorum
Biz zaten sadece 6 ile 6s arasındaki farklardan bahsettik Samsung ile alakadar hiç bir yorumda bulunmadık neyse hayırlı forumlar

M.Bison

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eğer 2 yılda bir telefon değiştirmiyorsan her türlü iphone.

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Konu başlığıyla soru biraz ucuk olmuş. 6s rakibi telefonlar s7 m10 ve g5 tır. Her şekilde s6 rakibi denemez. Gönül rahatlığıyla 6s daha iyidir ama rakipleri arasındaki farkı sorarsan o Zaman kesinlikle digerlerini gözden geçirmen gerekir. Ve 6 ile 6s arasında zaten fark olması gerekiyor. Yoksa yeni model ve s modeli olmasının anlamı olmaz. 6s 6 nin eksik kaldığı kısımları düzeltmiştir. Uzun vadede göreceğiz mi bu fark 4 ve 4s arasındaki fark nasılsa öyle olacak aynı şekilde.

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam normalde çok giriş yapmam dışarıdan yazılanları okumayı tercih ediyorum. Ama bu konu için girdim. İOS mu Android mi? Bak bu yazı bana ait oku. Ayrıca Samsung yerine Sony tercih et derim. Samsung bir telefon çıkardığı Zaman bir önceki modeli sallamıyor. Ama verdiğim linkteki yazımı okursan sevinirim.

KeremBabaProsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence ıphone çünkü benim 6s im var ben daha önce samsung ta kullandım fakat ıphone "bence" daha kullanışlı ve daha rahat
Samsung bir süre sonra kasmaya başlıyo o yüzden "bence" ıphone