iPhone Instagram bildirimleri gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Tekiladam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram uygulamasından herhangi bir şekilde bildirim alamıyorum arkadaşlar. Geçen hafta aldığım XS telefonumda instagramdan bildirim paneline hiçbir bildirim düşmedi henüz. 2 farklı hesap açık hesapların bildirim ayarları normal, telefonun da bildirim ayarları normal. Arkadaşlarımla kıyasladım herhangi bir problem yok ayarlarda ama asla bildirim alamıyorum nedense. Öteki uygulamalarda bir problem yok her yerden çatır çatır bildirim alırken instaya sadece girdiğimde bildirimler uygulama içinde kutucuk halinde görünüyor ama bildirim paneline yine düşmüyor. Sorunu yaşayan başka arkadaşlarım da varmış, internette çok araştırma yaptım ama herhangi bir çözüm bulamadım. Telefonu sıfırladım, ağ ayarlarını sıfırladım, instagramı defalarca silip yükledim, farklı iCloud hesabı denedim hiç birinde sonuç alamadım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Ayarlara gir, aşağı in, Instagram uygulamasını bul ve tıkla. Bildirimler yazar, ona bas ve bildirim gönderme izni verip vermediğini kontrol et.

Tekiladam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlara gir, aşağı in, Instagram uygulamasını bul ve tıkla. Bildirimler yazar, ona bas ve bildirim gönderme izni verip vermediğini kontrol et.

Yazdığım gibi bütün ayarlar normal her şeyi defalarca kontrol ettim fakat bu sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
XS , XS Max ve XR da bu sorun maalesef var. Telefonu sıfırladım , icloud çıkış yapıp girdim , defalarca instagram silip yükledim düzelmedi.

Tekiladam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XS , XS Max ve XR da bu sorun maalesef var. Telefonu sıfırladım , icloud çıkış yapıp girdim , defalarca instagram silip yükledim düzelmedi.
XS Max kullanan çok tanıdığım var aslında XS de aynı şekilde fakat sorunu ben dışında yaşayan kimse yok çevremde nedense iClouddan kaynaklandığını bile düşünüp yeni hesap açtım ama sorun devam ediyor

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
XS Max kullanan çok tanıdığım var aslında XS de aynı şekilde fakat sorunu ben dışında yaşayan kimse yok çevremde nedense iClouddan kaynaklandığını bile düşünüp yeni hesap açtım ama sorun devam ediyor
Benim kullanan arkadaşlarımda da bu sorun vardı o yüzden demiştim.

betulas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram uygulamasından herhangi bir şekilde bildirim alamıyorum arkadaşlar. Geçen hafta aldığım XS telefonumda instagramdan bildirim paneline hiçbir bildirim düşmedi henüz. 2 farklı hesap açık hesapların bildirim ayarları normal, telefonun da bildirim ayarları normal. Arkadaşlarımla kıyasladım herhangi bir problem yok ayarlarda ama asla bildirim alamıyorum nedense. Öteki uygulamalarda bir problem yok her yerden çatır çatır bildirim alırken instaya sadece girdiğimde bildirimler uygulama içinde kutucuk halinde görünüyor ama bildirim paneline yine düşmüyor. Sorunu yaşayan başka arkadaşlarım da varmış, internette çok araştırma yaptım ama herhangi bir çözüm bulamadım. Telefonu sıfırladım, ağ ayarlarını sıfırladım, instagramı defalarca silip yükledim, farklı iCloud hesabı denedim hiç birinde sonuç alamadım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba ben çok uzun zamandır bildirim alamıyorum her yolu denedim acaba siz sorunu çözebildiniz mi

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile sıfırla.

nur25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık bir senedir instagram bildirimlerim gelmiyor. başka telefondan hesabıma giriş yapınca geliyor ama benim telefonumda kimin hesabı açık olsa gelmiyor. kaç defa sildim yükledim, telefon ayarlarını sıfırladım, apple ile görüştüm onlar bile kontrol etti (telefonum iphone 11) ama düzelmedi. sadece bir gece yine çok sinirlenip silmiştim sabah tekrar yüklediğimde düzelmişti ama sadece 2 hafta kadar düzeldi sonra yine aynı şekilde bildirimler gelmemeye başladı. artık instagrama girince bile bildirimler gözükmüyor illa bildirim kısmına girmem gerekiyor. lütfen çözümü bilen varsa yazsın :(