iPhone için şarj adaptörü önerisi

Bu konuyu okuyanlar

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim. iPhone umu şarj edebilmem için orijinal değerinde bir şarj adaptörü markası veya alabileceğim bir link göndermeniz mümkün mü. Spigen marka kablo kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Merhabalar öncelikle konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim. iPhone umu şarj edebilmem için orijinal değerinde bir şarj adaptörü markası veya alabileceğim bir link göndermeniz mümkün mü. Spigen marka kablo kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Spigenin şarj adoptörünü kullanabilirsiniz

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Spigenin şarj adoptörünü kullanabilirsiniz
Aracımda şarj etmek için Spigen marka kullanıyorum memnunum ama evde kullanmak için baktığımda tek model var oda çok büyük boyutu İphone adaptörüne yakın ve kaliteli bir adaptör istiyorum.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Aracımda şarj etmek için Spigen marka kullanıyorum memnunum ama evde kullanmak için baktığımda tek model var oda çok büyük boyutu İphone adaptörüne yakın ve kaliteli bir adaptör istiyorum.

Anladım iyi marka olarak birde anker var ama onunda adoptörü büyük bildiğim kadarıyla

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple ın kendi adoptörü 89 tl en iyi sonuç onu almak olur öyleyse bilinmedik bir marka kullanmaktansa
sanırım öyle yapmam daha mantıklı olacak. bir sorum daha olacak peki Apple kendi sitesinden mi almam daha iyi hepsi burada gibi sitelerde orijinal yazıyor gerçekten orijinal midir.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
sanırım öyle yapmam daha mantıklı olacak. bir sorum daha olacak peki Apple kendi sitesinden mi almam daha iyi hepsi burada gibi sitelerde orijinal yazıyor gerçekten orijinal midir.

Hepsiburadadan almak daha mantıklı daha uygun olması lazım, orijinal ürün satıcısı Hepsiburada olan ürünler

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Telefon modeli nedir yani plus falansa en güzeli ıpad aleti almak hem hızlı dolum yapıyor hemde orjinal kafan rahat eder

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefon modeli nedir yani plus falansa en güzeli ıpad aleti almak hem hızlı dolum yapıyor hemde orjinal kafan rahat eder
Telefonum 6S, ama diyelim ki iPad şarj adaptörü aldım sürekli bununla şarj etmem telefonun bataryasında bir sorun çıkartır mı sonuçta bu telefon 1 amper çıkış ile şarj edilmekte

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Benim bildiğim kadarıyla hızlı şarj bataryayı uzun kullanımda etkiliyor ama forumda kullanan arkadaşlar gayet memnun olduklarını söylüyorlar

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Telefonum 6S, ama diyelim ki iPad şarj adaptörü aldım sürekli bununla şarj etmem telefonun bataryasında bir sorun çıkartır mı sonuçta bu telefon 1 amper çıkış ile şarj edilmekte
Ben sürekli kullanıyorum birşey görmedim ama bilemem