iPhone elmada kalıyor, ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

MUAZ17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone son bir kaç gündür ani kapanmalar yaşıyor bugün yine kapandı ve açılmadı sadece elma simggesi gözüküyor ve ekran bir anda yeşil mavi olabiliyor garantisi var teknik servise gönderdim test ve güncelleme yapıp gönderdiler açılddı 1 saaat sonra tekrar kapandı yine elmada kaldı ve yeşil ekran çıktı ve şuan telefon açılmıyor [reset atma ituneste giriş şarza takma tuş ve yeniden başlatmaya uzunca basma ) her türlü şey yaptım açılmadı sorun nerde pildemi anakaerttamı ve garati kapsamında bunu yapabilirlermi
91727512_1474894919357468_4491814089553276840_n.jpg

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
iphone son bir kaç gündür ani kapanmalar yaşıyor bugün yine kapandı ve açılmadı sadece elma simggesi gözüküyor ve ekran bir anda yeşil mavi olabiliyor garantisi var teknik servise gönderdim test ve güncelleme yapıp gönderdiler açılddı 1 saaat sonra tekrar kapandı yine elmada kaldı ve yeşil ekran çıktı ve şuan telefon açılmıyor [reset atma ituneste giriş şarza takma tuş ve yeniden başlatmaya uzunca basma ) her türlü şey yaptım açılmadı sorun nerde pildemi anakaerttamı ve garati kapsamında bunu yapabilirlermiEkli dosyayı görüntüle 92069
Garantiden garantiye değiştiği bile oluyor. Ben olsam çözüm bulana kadar garanti garanti dolaşırdım

MUAZ17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Garantiden garantiye değiştiği bile oluyor. Ben olsam çözüm bulana kadar garanti garanti dolaşırdım
birdaha gönder dediler de yine aynı şeyleri yapıp yollarlar diye göndermek istemiyorum

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Maddi durumunuza bağlı olarak karar vereceğiniz 2 seçenek var
1-Ya direk telefon değiştirip bunu satarsın
2-Ya da buna bi telefon parası bayılıp yaptıracaksın çünkü yazılımsal bir sıkıntı değilse pahalı gibi
Bence Bi telefoncuya gösterip sorunu tam olarak anlayıp ona göre hareket edin. Garanti nasıl olsa probleminizi çözmeyecek gibi

MUAZ17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Maddi durumunuza bağlı olarak karar vereceğiniz 2 seçenek var
1-Ya direk telefon değiştirip bunu satarsın
2-Ya da buna bi telefon parası bayılıp yaptıracaksın çünkü yazılımsal bir sıkıntı değilse pahalı gibi
Bence Bi telefoncuya gösterip sorunu tam olarak anlayıp ona göre hareket edin. Garanti nasıl olsa probleminizi çözmeyecek gibi
bakalım başka yerlere götürücem olmadı öyle yapıcam

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Servise götürün hocam garantisi devam ediyorsa. Eğer sorun onlardan kaynaklıysa değişimini bile yaparlar. Siz böyle uğraşırsanız eğer işler daha farklı anlaşılabilir. Afedersiniz biraz safa yatmanızı tavsiye ederim :)

MUAZ17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Servise götürün hocam garantisi devam ediyorsa. Eğer sorun onlardan kaynaklıysa değişimini bile yaparlar. Siz böyle uğraşırsanız eğer işler daha farklı anlaşılabilir. Afedersiniz biraz safa yatmanızı tavsiye ederim :)
BUNU DİKKATE ALICAM

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
BUNU DİKKATE ALICAM
Ben Ankarada galiba ankamall Di orda Bi yere yollamıştım 6 plus umu. Bi lazer gibi birsey varmış ondan tlefonu gecirdilerinde tüm sorunları gözüküyormus. bilmiyorum heryerdeki servisler böyle mi ama benim sadece arada hata veren telefonumdaki arızayı buldular. sizde imkanıniz varsa gönderebilirsiniz ankaraya.

MUAZ17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben Ankarada galiba ankamall Di orda Bi yere yollamıştım 6 plus umu. Bi lazer gibi birsey varmış ondan tlefonu gecirdilerinde tüm sorunları gözüküyormus. bilmiyorum heryerdeki servisler böyle mi ama benim sadece arada hata veren telefonumdaki arızayı buldular. sizde imkanıniz varsa gönderebilirsiniz ankaraya.
buradada var yapıldı ama hata gözükmedi dediler

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Apple servisleri kolay kolay telefon değiştirmiyolar apple bağlanıp hemen dosya açtırıp o şekilde garanti servisine git. Mecbur değiştirmeleri lazım normal bir durum değil

Son mesajlar