iPhone Cinayet Çözdü!

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tarih 12 Ocak 2018... Akşam sokakta apartmanın önünde bir ceset bulunuyor. Bir kadın cesedi.
Kadının ismi Kathleen West, 42 yaşında. Neden öldüğü bilinmiyor.
Polis araştırıyor ve kocasına ulaşıyor.

Kocası şunları diyor: "O gece çok içki içmiştik, onu unuttum, ne yaptığını bilmiyorum.22.30 gibi uyuyakaldım. Ama muhtemelen dengesini kaybedip düşmüştür."

Polis yine de araştırmaya devam ediyor. Kadının aslında kocasıyla bir konu yüzünden sürekli tartıştığını öğreniyor.
O gün de yine sarhoşlar ve tartışıyorlar, kadın dışarı çıkıyor. Adam da kendi iPhone'unu dışarı atıyor ve kendisi de kadının peşinden gidiyor.
Elindeki şişeyle kadını öldürüyor. Sonra telefonu alıp evine dönüyor.

Eee tamam da iPhone ile ne alakası var bunun?

Polis yine araştırıyor.
Adam 22:30 da uyumuştu. Telefonu alıyorlar. Telefon iPhone. Sağlık uygulamasına giriyorlar. 12 Ocak akşamı 23 civarlarında 15-20 adım atıldığı görünüyor.
Adam 22:30 da uyuyorsa telefon kendisi mi adım atacak? Demek ki burada bir yalan var.
1612990897403.png

Polis bu durumu ona anlatıyor ve itiraf etmek zorunda kalıyor Jeff West. İtiraf edip 16 yıl hapis cezasını alıyor.

Çok ilginç gerçekten. Sağlık uygulamasına bakmak kimin aklına geldiyse çok mantıklı birisiymiş.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Polis vizyonlu biriymiş zekice bir haraket benim asla aklıma gelmezdı sağlık uygulamasından adımlara bakmak vs.