iPhone 9\SE2 Sizce nasıl olacak, alınır mı ?

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadşalar iphone 9\SE2 videosu çektim.Herkes de merakla bekliyor bu cihazı. Benimde bi video vardı.Bu videoda iphone se2 yada iphone 9 nasıl olacağını sizlere anlattım.Tüm sızıntılarıyla birlikte kendi görüşülerimi belirttiğim bi video. Videonun içeriğinde bahsediyim hemen videoda tasarımından işlemcisinden ram'iniden kamerasından malzeme kalitesinden bahsettim. Ve ne zaman çıkacağı konusundan bide hangi ismi kullancağı ile ilgili kendi görüşlerimi anlattım.Bu anlattığım şeyleri kafamdan atmadığımı sızıntıları birleştirip sizlere aktardım.İsim konusunda da iphone daha önce ki senlerde yaptığı ve bu sene iphone 11 koyması cihazın adına beni iphoe 9 olucağı hissayatına götrdü

Son düzenleyen moderatör:
  • Beğen
Reactions: _X_

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Güzel Bi Inceleme Konusu, Emegine Saglik.

Sahsen Büyük Konusmak Icin Degil, Sayet 9 Adi Altinda Satisa Cikarsa Alacagim.
9 Olmayacagina Bu Kadar Eminim.

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
nasıl olmuş peki video başka yorumalrın var mı?:) bide bence iphone s2 olucak çünkü iphone bu sene xr devamı olarak 11 çıkardı bence 11 olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel Bi Inceleme Konusu, Emegine Saglik.

Sahsen Büyük Konusmak Icin Degil, Sayet 9 Adi Altinda Satisa Cikarsa Alacagim.
9 Olmayacagina Bu Kadar Eminim.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
nasıl olmuş peki video başka yorumalrın var mı?:) bide bence iphone s2 olucak çünkü iphone bu sene xr devamı olarak 11 çıkardı bence 11 olacak

Incelemede 9 Olacak Diyorsun Burda Ise SE2 Diyorsun. Yoksa Videodaki Kisi Kuzenin mi ? Kafam Karisti.
Inceleme Konusuna Yorum Olarak Sunu Diyebilirim.
Siz ve ya Kuzeniniz Sizintilari Iyi Takip Edin ve Isimlendirme Konusunda Israrci Olmayin Illa Soyle Olacak Boyle Olacak Diye. Varsayimlarinizi Daha Ciddi Kaynaklara Dayanarak Belirtmeniz Incelemeyi Daha Kaliteli Kilacaktir.

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
iphone se 2020 ismiyle çıkacak
video nasıl olmuş sence kardeşim? yorumlarını bekliyorum bide bence se2020 diye çıkmaz.Çünkü o samsungun uyyguladığı bir politika

Incelemede 9 Olacak Diyorsun Burda Ise SE2 Diyorsun. Yoksa Videodaki Kisi Kuzenin mi ? Kafam Karisti.
Inceleme Konusuna Yorum Olarak Sunu Diyebilirim.
Siz ve ya Kuzeniniz Sizintilari Iyi Takip Edin ve Isimlendirme Konusunda Israrci Olmayin Illa Soyle Olacak Boyle Olacak Diye. Varsayimlarinizi Daha Ciddi Kaynaklara Dayanarak Belirtmeniz Incelemeyi Daha Kaliteli Kilacaktir.
ya ben oraya yanlış yazmışım kusura bakmayın o aslında benim yanı videoda ki benim kusra bakma lütfen ben videoda kendi görüşümü belirttim sadece ondan öyle dedim hatta sonuna kadar izlediysen apple xr nin devamı olarak11 yaptı diye söyledim bi şeye dayndırarak söyledim yani sallamadım :) kanala abone ollursanız sevinrim
içerik önerilerinizde alıyım:)

Son düzenleme:

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
video nasıl olmuş sence kardeşim? yorumlarını bekliyorum bide bence se2020 diye çıkmaz.Çünkü o samsungun uyyguladığı bir politika

ya ben oraya yanlış yazmışım kusura bakmayın o aslında benim yanı videoda ki benim kusra bakma lütfen ben videoda kendi görüşümü belirttim sadece ondan öyle dedim hatta sonuna kadar izlediysen apple xr nin devamı olarak11 yaptı diye söyledim bi şeye dayndırarak söyledim yani sallamadım :) kanala abone ollursanız sevinrim
içerik önerilerinizde alıyım:)

Anladim Gecenlerde Acilan Bi Konuda Asagidaki Mesaji Yazmistim.

Büyük Konusmak Gibi Olmasinda, iPhone 9 Olmayacagi Konusunda Eminim.
Zira Bu Markalarin Ardindaki Kuresel Guclerin Rakamlarla Ilisigi Pek Gucludur.
9'dan X'e Yani 10'a Gecmesinin Ardinda Kendilerince Birkac Anlam Yatiyor.
Bu Yuzden Olmaz ve Apple Son Urettigi Seriye 11 Adini Verdikten Sonra Kitlesi Icin 9 Rakamini Cikaripta Akil Karisikligina Gitmez.

Üzülerek Söylemeliyimki Youtube'da Aktif Olarak Kullandigim Bir Hesabim Yok O Yuzden Abone Olamayacagim.
Ama Takip Etmeye Calisirim. Iyi Calismalar Iyi Forumlar.