İphone 8 Plus Kasma Sorunu!!!

Bu konuyu okuyanlar

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar dostlar 1 ay önce TT bayinden 8 Plus Space Gray aldım ama oyun falan yüklememiştim, bugün bir iki oyun yükledim asphalt 8 mesela ama oyunun arayüzünde çok fazla bir kasma söz konusu daha sonra çok basit bir oyun yükledim yine aynı şekilde baya baya kasıyor bunun sebebi nedir. Telefonu yere düşürmedim çok titiz kullanırım ama daha önce s7 edge kullanıyordum o cihazda kasmayan oyunlar 8 Plusta kasıyor :/

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
5s te bile kasma aşırı nadir bence sıfırlayın bir telefonu

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
donanım zayıf kasması doğaldır... diyor... bence öneriyi dinle... :)

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Mümkün değil böyle bir durum, telefonunuzu sıfırlayın ve iOS sürümünün güncel olmasına dikkat edin. Eğer sorununuz hala devam ederse Apple servisine götürün büyük ihtimalle telefonda bir hata vardır. Ücretsiz değişim gerçekleştirirler.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Mümkün değil böyle bir durum, telefonunuzu sıfırlayın ve iOS sürümünün güncel olmasına dikkat edin. Eğer sorununuz hala devam ederse Apple servisine götürün büyük ihtimalle telefonda bir hata vardır. Ücretsiz değişim gerçekleştirirler.
bence telefonda hata yok deyip iade ederler en fazla yazılım güncellerler... çileye devam çeker artık...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O donanımdaki bi cihazın kasması çoook zor mutlaka bi sıkıntı vardır

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cihazı sıfırladım ama sorun devam ediyor. Asphalt 8 i yükledim yine oyunun ara yüzünde çokca kasıyor servise görtürsem 20 gün garantide kalacak. Samsungdan Apple geçtiğim için bu kadar pişmanlık duyacağım aklıma gelmezdi..

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Cihazı sıfırladım ama sorun devam ediyor. Asphalt 8 i yükledim yine oyunun ara yüzünde çokca kasıyor servise görtürsem 20 gün garantide kalacak. Samsungdan Apple geçtiğim için bu kadar pişmanlık duyacağım aklıma gelmezdi..

20 gün kalmaz, hangi şehirde yaşıyorsunuz?

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
20 gün kalmaz, hangi şehirde yaşıyorsunuz?
Sivasta yaşıyorum, hocam ek olarak kardeşim 7 plus kullanıyor birde onun cihaza yükledim asphalt 8 i o cihazdada aynı durumda ara yüzde kasıyor ve kamera gece çekimleri 7 plustada 8 plustada çöp inan s7 edge nin kamerası performansı daha iyiydi

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İnternetten telefon desteği alın ilk etapta size telefonla yardımcı olmaya çalışsınlar. Daha detaylı bir şekilde inceleyelim derler ise servise gönderirsiniz.

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İnternetten telefon desteği alın ilk etapta size telefonla yardımcı olmaya çalışsınlar. Daha detaylı bir şekilde inceleyelim derler ise servise gönderirsiniz.
Dediğinizi yapacağım hocam :/ ama yineliyorum Samsungdan İphoneye geçtiğim için pişmanım 5800 lira verdim aldım cihazı ama kesinlikle karşılığı değil 1900 liraya 2. El olarak aldığım s7 edgeden çok daha memnundum

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
bende de i8 plus var ama memnunum kasma vb hiç olmuyor, iyi ki geçmişim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Dediğinizi yapacağım hocam :/ ama yineliyorum Samsungdan İphoneye geçtiğim için pişmanım 5800 lira verdim aldım cihazı ama kesinlikle karşılığı değil 1900 liraya 2. El olarak aldığım s7 edgeden çok daha memnundum
Arayüzdeki kasma oyunun optimizasyonuyla ilgili sıkıntı olabilir. Anladığım kadarıyla oyun içinde bir sıkıntı yok.
Başka bir oyun yükleyip onunla da dene.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Sivasta yaşıyorum, hocam ek olarak kardeşim 7 plus kullanıyor birde onun cihaza yükledim asphalt 8 i o cihazdada aynı durumda ara yüzde kasıyor ve kamera gece çekimleri 7 plustada 8 plustada çöp inan s7 edge nin kamerası performansı daha iyiydi

Başka oyunlar deneyin, belki oyunun kendisiyle ilgili bir sorun vardır. Real Racing, PUBG gibi oyunlar deneyin bir de. Açıkçası kullanan diğer kişilerden böyle bir sorun duymadım ben.

Reaksiyon puanı
78
Servise ver. En geç 15 gün içerisinde size sıfırı gönderiliyor. İkinci kez servise verişinizde ise daha sıfır cihaz verilmiyor. Elinizdeki cihaz ı düzeltip veriyorlar. Kullandığın cihaz Apple. Apple Servisi almamızlık yapmaz. Ben garantisinin bitmesine son ay kala servise öylesine gönderip sıfır cihaz aldım. Sırf sıfır batarya gelsin diye.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Selamlar dostlar 1 ay önce TT bayinden 8 Plus Space Gray aldım ama oyun falan yüklememiştim, bugün bir iki oyun yükledim asphalt 8 mesela ama oyunun arayüzünde çok fazla bir kasma söz konusu daha sonra çok basit bir oyun yükledim yine aynı şekilde baya baya kasıyor bunun sebebi nedir. Telefonu yere düşürmedim çok titiz kullanırım ama daha önce s7 edge kullanıyordum o cihazda kasmayan oyunlar 8 Plusta kasıyor :/

ben telefonda yazılımsal bir sorun var aldığınız yere geri götürmenizi öneririm.