iPhone 7plus tavsiye eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

tugberkgokcenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, ben oyun oynayan birisi değilim. Bütçem az olduğu için 7 plus düşünüyorum. ios'a geçmek istediğim için 7 plus satın almak istiyorum. (2. El, temiz) Sizce mantıklı bir karar mı bu? Teşekkür ederim ^^

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba, ben oyun birisi değilim. Bütçem az olduğu için 7 plus düşünüyorum. ios'a geçmek istediğim için 7 plus satın almak istiyorum. (2. El, temiz) Sizce mantıklı bir karar mı bu? Teşekkür ederim ^^
7 plus eskidi artık.Bu saatten sonra almanı tavsiye etmem.Bütçeyi biraz daha arttırıp Nova5t,Realme 6 pro alabilirsin.IPhonedan vazgeçmem dersen 8 veya x den birini al.

tugberkgokcenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

tugberkgokcenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biraz arıtrıp Oneplus 7 realme 6 pro, mi note 10 lite öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama artıramam diyorsanız mi9T öneririm. A71' e falan hiç bakmayın Iphone 7'den daha dandik bir cihaz
Ama ben pekte kamera falan da kullanmıyorum. O yüzden pek sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum 7plus'ta

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba, ben oyun oynayan birisi değilim. Bütçem az olduğu için 7 plus düşünüyorum. ios'a geçmek istediğim için 7 plus satın almak istiyorum. (2. El, temiz) Sizce mantıklı bir karar mı bu? Teşekkür ederim ^^
iPhone 7 zamanı artık kapandı.Onun yerine üzgünüm ama sevmediğiniz android sistemden bence devam edin.

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Ben tavsiye etmem. Biliyorum IOS'a geçmek istiyorsun ancak ben olsam bu bütçede IOS'a geçmezdim. Çünkü alınası bir telefon yok. Bu bütçede en mantıklı telefonun Mi 9 T olduğunu düşünüyorum.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Güncelleme desteğinin bitmesine az kaldığı için önermem. Biraz daha üzerine koyup üst modellerini almalısın.