İphone 7PLUS şarjda iken şarjı kesip tekrar şarj olması.

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikler herkese merhaba arkadaşlar ben iphone 6s modelinden iphone 7 Plus modeline geçtim fakat telefonda bir çok sorun var köşelerinden gelen çıt çıt seslerini geçtim , telefon şarjda iken şarjı kesip tekrar veriyor saniyelik bir olay ama neden olduğunu anlayamadım. örneğin telefon şarjda olsun bir anda telefon şarj almayı kesiyor ve hemen tekrar alıyor ve telefon titriyor bunun nedenini bilen varmıdır bir yazayım sorayım dedim bilen varsa yardımcı olursa çok iyi olur arkadaşlar
şimdiden teşekkür ederim.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
iOS 11 le bende de başladı şarjı kesme değil de şarjı full bitirip şarja takınca o şarja takınca gelen ses 2 yada 3 defa gelebiliyor bu sadece telefonda değil İpad de de oluyor. Bence şarjı kesmiyor yazılımdan dolayı tekrar ses çıkarıyor

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
iOS 11 le bende de başladı şarjı kesme değil de şarjı full bitirip şarja takınca o şarja takınca gelen ses 2 yada 3 defa gelebiliyor bu sadece telefonda değil İpad de de oluyor. Bence şarjı kesmiyor yazılımdan dolayı tekrar ses çıkarıyor
anladım hocam teşekkür ederim inşallah güncellemeler ile felan düzeltilir :)

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Şarj giriş yerlerinde toz birikmiş olabilir o yüzden temassızlık yapıyordur. Benim de telefonumda oluyordu kürdan yardımıyla fazla zorlamadan içinde ki tozu çıkardım sıkıntı yok şuan.

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
benimde oluyor o ya ama sıkıntı yapmadı birde birşey sorucam iphone 7plus kullanıyormuşsunuz batarya süresi nasıl iyimi 1 gün rahat çıkarıyormu ?

Son mesajlar