Iphone 7plus mı,Huawei p10plus mi?

İphone7plus mı, Huawei p10plus mı?

• Huawei P10 plus

Kullanılan: 5 50.0%
  • İphone 7plus

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Mhdemirkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin :) Telefon almayi düşünüyorum ön kamerasi gerçekten iyi bir telefon olsun istiyorum tabii bunun yaninda şarj performansi ve hafızası da çok önemli. Iphone 7plus ve huawei p10 plus hangisini tercih etmeliyim sizce? Bu 2 telefon arasinda kaldim.Huawei ön kamera olarak aklımi çeliyor ama o kdr para verip pişman olmaktanda korkuyorum.Sizce ne yapmaliyim, ne önerirsinz??Samsung düşünmüyorum nedense görünüş olarak bir beni itti telefon. (p10 plus ve 7plus kullanicilari bilgi verirse sevinirim ) TEŞEKKÜRLER şimdiden :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
P10 Plus ön kamerası daha iyi bence
Batarya olarak biraz karışık belki 7 plus öne geçebilir belki diyorum ama. İkisi de günü tamamlattırır. Belki de P10 Plus öne geçebilir.
Ben oraya kadar çıktıysam önce bir S8 Plus ile U11'e bakardım.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
7 plus derim ama ön kamera öncelikse biraz sıkıntı görüntü kalitesi iyi ama kamerası dar açılı ona göre karar vermen lazım ana kamerası gayet başarılı eğer başka telefon önerisi istemiyorsan bu listede kesinlikle 7 plus derim ama o paraya s8 de güzel seçim olur

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Hiçbiri Samsung Galaxy s8 plus daha iyi her türlü

Perker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Pazartesi günü telefon alacağım.
Benim kendi düşüncem Samsung S8 telefonun her tarafı cam eğer telefonu koruyamazsan ve kırılırsa telefon fiyatına yakın bir tamir çıkar.

IPhone 7 Plus güzel bir telefon. Ama batarya konusunda, performans konusunda ve kamera konusunda güvenemiyorum.

Huawei P10 Plus telefonun herşeyi çok güzel. Sadece tek endişem daha önce Huawei kullanmadığım için garanti, performans Bunun gibi konulardir.

Mhdemirkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Pazartesi günü telefon alacağım.
Benim kendi düşüncem Samsung S8 telefonun her tarafı cam eğer telefonu koruyamazsan ve kırılırsa telefon fiyatına yakın bir tamir çıkar.

IPhone 7 Plus güzel bir telefon. Ama batarya konusunda, performans konusunda ve kamera konusunda güvenemiyorum.

Huawei P10 Plus telefonun herşeyi çok güzel. Sadece tek endişem daha önce Huawei kullanmadığım için garanti, performans Bunun gibi konulardir.
Bende sizinle ayni tereddütler içindeyim. Hangisine karar verdniz peki? Birde iphone için şarj performansi tam bir gün yetiyor kullananlar var cevremde işletim olarakta çok hızlı diyorlar. Bugün bir arkdsim da Huawei matt 9 vardı sürekli sarjla geziyorum dedi oda böyle bir yorum yapti. Siz ne almayi düşünüyorsunuz?

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
"Batarya,performans ve kamera konusunda guvenemiyorum" ve iphone 7 plus :)kardesim yapma Allah askina :))

Perker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende sizinle ayni tereddütler içindeyim. Hangisine karar verdniz peki? Birde iphone için şarj performansi tam bir gün yetiyor kullananlar var cevremde işletim olarakta çok hızlı diyorlar. Bugün bir arkdsim da Huawei matt 9 vardı sürekli sarjla geziyorum dedi oda böyle bir yorum yapti. Siz ne almayi düşünüyorsunuz?
Şuan için Huawei P10 Plus veya iPhone 7 arasında kaldım. Eski iPhone kullanlar şarjının çabuk bittigini söylüyorlardı. Tabiki 7 Plus'daki pil performans hasıl bilmiyorum. Ama iki telefonda birbirlerine çok benzer.
--- Gönderi Güncellendi ---
"Batarya,performans ve kamera konusunda guvenemiyorum" ve iphone 7 plus :)kardesim yapma Allah askina :))
7 Plus ana kamerasina sözüm yok. Ama on kameradaki diyafram acısı çok dar. Ferformans bakımından çok iyi olduğunu biliyorum. Bundan dolayı dedim sürekli Android kullandığım için ois performansını tam bilemediğimden. Telefon çok güzel.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Şuan için Huawei P10 Plus veya iPhone 7 arasında kaldım. Eski iPhone kullanlar şarjının çabuk bittigini söylüyorlardı. Tabiki 7 Plus'daki pil performans hasıl bilmiyorum. Ama iki telefonda birbirlerine çok benzer.

7 Plus ana kamerasina sözüm yok. Ama on kameradaki diyafram acısı çok dar. Ferformans bakımından çok iyi olduğunu biliyorum. Bundan dolayı dedim sürekli Android kullandığım için ois performansını tam bilemediğimden. Telefon çok güzel.

Samsung galaxy s8 veya bütçe sıkıntınız yoksa Note 8 i tavsiye ederim Spigen marka kılıflar telefonuzunu en iyi şekilde koruyacaktır öyle göründüğüne bakmayın oldukça sağlamdır Note 8 ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır

Perker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung galaxy s8 veya bütçe sıkıntınız yoksa Note 8 i tavsiye ederim Spigen marka kılıflar telefonuzunu en iyi şekilde koruyacaktır öyle göründüğüne bakmayın oldukça sağlamdır Note 8 ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır

Note 8 şuan için demo halinde. Tam ne zaman gelecek. Fiyatı tam ne olacak belli değil diye biliyorum. Eğer fiyatı çok yüksek biçimde gelirse pek alabileceğini sanmıyorum. Zira hakkında konuşulan fiyatlar çok yüksek. Ama tabiki de ne olacağını bilemeyiz. Tahminimce Eylül ortalarına bulur. Galaxy 8 benimde aklıma çok yattı. Işte ekran konusunda emin değildim.
Herhangi bir telefoncuya girince ucuz güvenilir olmayan koruyucular kkullanıyorlar. Spigen marka kılıflar heryerde bulunuyor mu? Veya nereden satın alabilirim bilginiz varsa yardımcı olmanızı rica ederim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Note 8 şuan için demo halinde. Tam ne zaman gelecek. Fiyatı tam ne olacak belli değil diye biliyorum. Eğer fiyatı çok yüksek biçimde gelirse pek alabileceğini sanmıyorum. Zira hakkında konuşulan fiyatlar çok yüksek. Ama tabiki de ne olacağını bilemeyiz. Tahminimce Eylül ortalarına bulur. Galaxy 8 benimde aklıma çok yattı. Işte ekran konusunda emin değildim.
Herhangi bir telefoncuya girince ucuz güvenilir olmayan koruyucular kkullanıyorlar. Spigen marka kılıflar heryerde bulunuyor mu? Veya nereden satın alabilirim bilginiz varsa yardımcı olmanızı rica ederim.

Bugün Note 8 i gidip deneyimledim oldukça güzeldi kılıfları N11.com hepsiburada veya Spigen nin kendi internet sitesinden satın alabilirsiniz genellikle internet sitelerinde mevcut mağzalarda bulabileceğinizi sanmıyorum zaten telefona ekran koruyucu taktığınız zaman düştüğü zaman telefon darbelere karşı dayanıklı olucak
Bence bekleminizi tavsiye ederim kamerası muazzam Çift OİS 2× zoom destekliyor İris göz tarayıcısı bir çok özelliği güzel 6 gb ram olması gerçekten telefonun çok güçlü kılan bir özellik 18:9 video Formatları desteklemesi muhteşem film deneyimi kazandırır pil performansı galaxy s8 plus tan daha iyi

Perker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bugün Note 8 i gidip deneyimledim oldukça güzeldi kılıfları N11.com hepsiburada veya Spigen nin kendi internet sitesinden satın alabilirsiniz genellikle internet sitelerinde mevcut mağzalarda bulabileceğinizi sanmıyorum zaten telefona ekran koruyucu taktığınız zaman düştüğü zaman telefon darbelere karşı dayanıklı olucak
Bilgi verdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Samsung Galaxy Note 8 şuanda 4.999 TL bu fiyata bu özellikler alınır mı sizce. Fiyatı düşer mi?

4500 tl ye düştüğü zaman alın 5000 tl vermek gereksiz hangi telefon olursa olsun biraz bekleyin zaten verdiğiniz paraya değecek bir telefon :)
Kılıf ile kırılmaz cam almak şart oldu bu telefon içinde almayı çalıştığınızda 200 tl masraf etmiş olacağınızdan şimdi alırsanız 5200 tl masraf etmiş olursunuz o yüzden bekleyin bir kaç ay beklemenize değer

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
2. el satması için en fazla 1 yıl kullanması gerekir ondan sonra değerini çok kaybediyor telefon