İphone 7'de hayal kırıklığı

Bu konuyu okuyanlar

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Reaksiyon puanı
35
İphone 7 için cihazda akıllı bağlantının olmayacağı yönünde bilgiler alındı.

Smart connector olarak adlandırılan akıllı bağlantının cihazda yer alacağı açıklansa da son günlerde telefonun akıllı bağlantıyı desteklemeyeceği belirtiliyor.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Apple kendi kuyusunu kazıyor bence iphone 7 çok büyük bir hüsran olacak ios 10 da öyle

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bence İOS 10 sadece İPhone 7 için tasarlandı ve çok saçma köklü değişiklikler yapıldı Apple iyice Samsunga dönüyo

Sadece iphone 7 için tasarlandıyı neye göre söylüyorsun. 6s ile 3D Touch dahil herşeyi kullanabiliyorsun. Ayrıca Samsung değil o android.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Sadece iphone 7 için tasarlandıyı neye göre söylüyorsun. 6s ile 3D Touch dahil herşeyi kullanabiliyorsun. Ayrıca Samsung değil o android.

Dostum samsung eski cihazlara çabuk destek kesiyor android değil ve 3d touch dediğin donanım sadece 1 cihazda var nerdeyse bütün değişikliklerde bunun üstüne zaten

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ayrıca fiziksel home tuşu kalktı ve ios 10 daki kaydırarak açma özelliğide buna pararel kalktı yani bu bi satış strajesidir eski iphone modellerinin home tuşu bozulunca insanlar yeni iphone almaya eğilim göstereklerdir

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Dostum samsung eski cihazlara çabuk destek kesiyor android değil ve 3d touch dediğin donanım sadece 1 cihazda var nerdeyse bütün değişikliklerde bunun üstüne zaten

3D'yi önemselleştiren bir yenilik yok açıkcası. Parmak iziyle şifresiz açılması sadece 5 ve iPad Air'i etkiledi diğer kalan cihazlarda touch id var zaten.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ayrıca fiziksel home tuşu kalktı ve ios 10 daki kaydırarak açma özelliğide buna pararel kalktı yani bu bi satış strajesidir eski iphone modellerinin home tuşu bozulunca insanlar yeni iphone almaya eğilim göstereklerdir

Home tuşu bozulsa o telefonu kullanma imkanın yok zaten kaydırarak açmayla alakası yok ki. Sen bir oyunun içinden home tuşu kullanamadan çıkabiliyorsan söyle biz de yapalım.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bu olay home tuşu kullanımını çok daha arttırmıcakmı sence

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ben beta 4 kullanırken basmak gerekliydiyqnlış biliyosam kusuruma bakmayın

otisabi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4s kullanıyorum 7 yi bekliyorum ama aklım sony xperia z5 e de kayıyor

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
İphone 7 için cihazda akıllı bağlantının olmayacağı yönünde bilgiler alındı.

Smart connector olarak adlandırılan akıllı bağlantının cihazda yer alacağı açıklansa da son günlerde telefonun akıllı bağlantıyı desteklemeyeceği belirtiliyor.
Plus modelini bazı insanların parası yüzünden değil kullanmaktaki zorluğundan tercih etmediğini Apple anlayamamış galiba.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
AsistiveTouch denilen birşey var. Kullanmadan bilmeden yorum yapmayın.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
4 yıldır iphone kullanıcısıyım ayrıca burda efendi bi şekilde konuşuyoruz ukalalığa lüzum yok ayrıca asistive touchunda ne olduğunu biliyorum ama insanlar bunu kullanmak zorunda değil

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
4 yıldır iphone kullanıcısıyım ayrıca burda efendi bi şekilde konuşuyoruz ukalalığa lüzum yok ayrıca asistive touchunda ne olduğunu biliyorum ama insanlar bunu kullanmak zorunda değil

O zaman insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Home tuşu bozulunca neymiş telefon kullanamazmışız. Ayrıca 4 yıllık iPhone 4'ün home tuşu hala bozulmadı. iOS 10 da tuş bozma politikası uyguluyor demeniz gülünç.