Iphone 7 ve Enzarholding Dolandırılıcığı Herkes Okusun

Bu konuyu okuyanlar

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
sevgili arkadaşlar bundan 1 1.5 hafta önce bir arkadaş uygun fiyata enzarholding den 7 32 gb alacağını söyledi ve bende bu gibi sitelere güvenmememsini hata çoğu kişi söylemesine rağmen 6.400 tl gibi para yatırıp işlemleri gerçekleştirmiş benim profilimde konuşmalar mevcut okuyabilirsiniz ; Apocalypse_

ve internette kampanya ararken 7 ile ilgili bu konu karşıma geldi.

Lütfen bir siteden alışveriş yapmadan önce bilirkişiden yorum almadan kesinlikle alışveriş yapmayın güvenmeyin bu kansızlara

Konunun asıl linki; İphone 7 Dolandırılıcığı EnzarHolding Adı Altında - YTPara.com - Youtube & Webmaster Destek Forumu

Merhaba arkadaşlar.

1.Arkadaşım googlede iphone reklamı tıkalayıp enzarworld domaınli siteye ulaşır. Canlı desteğe katılarak ve nasıl olursa sözlerine kanar ve iphone 7 plus 128 gb siparişi verir.

2 .26.09.2016 13:00-14:00 arası kredi kartı bilgilerini verir. (Denerler ve sözde hesaptan para çekemediklerini söyler.)

3. 16:00 iş çıkışı konuşur havale ile bize ödeme yapmasını isterler. Arkadaşım tutar eft (havale) ile ödeme yapar...havale ödeme yaptıktan sonra kredi kartın tanda para çekerler.

4. Kartınında para çekildiiği görünce efendim iade yapacaklarını söylerler. 26.09.2016 o günun 17:00 bu konudan haberim olur. Bekleyelim dedik yarın olsun ona göre davranınız.... 26.06.2016 akşamında ürün ups kargoya verildiğini söylediler

5. 27.09.2016 saat 10:00 cıvalarında kredi kartından çekilen para miktarını iade edeceklerini ve gün içerisinde bekledik, TANER DELLALOĞLU şahsı kişinin toplantıda oldukları gün boyu salladılar.. Velhasıl ogünde beklemede kaldık.

6.28.09.2016 yani bugün arkadaşlar iplerin kopma noktasına... Bugun arkadaşım iade konusun talebinde bulunmuş verdikleri cevap Kredi kartında çekilen miktar provizyon olarak bekliyordu. ve bugun provizyon hesaplarına geçtiği söylemiş...kişinin mesaj olarak verdiği cevap : 2900 tl daha gönder hepsini iade edelim.

Arkadaşlar nereye şikayette bulunabilir. (sibersuclar) yol yordam gösterebilirmisiniz.

Yaklaşık 5 K parası gitti...Dolandırılan arkadaşım çalışan bir insan.

EnzarWorld | Mutluluğun Formülü

04.10.2016 Tarihinden konuşmları.

Arkadaşım dolandırıldı..

E3Mjov.jpg

jBRdZ9.jpg

2j4pAL.jpg

B8gjYV.jpg

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
O yüzden apple store. Teknosa.media markt vs. Den şaşmayın.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
ben nedense hiç üzülmedim. insan araştırır eder ona göre parasını bağlar. 5 tl vermiyoruz sonuçta 5.000 tl den bahsediyoruz. insanların gözünü bu kadar mal sevdası kaplarsa dolandırıcılarda ortalıkta rahatça çoğalır. bu sonuçta bir telefon arkadaşlar somut bir cihaz. bu kadar bağlanmayın. elinize 1 ay sonra geçsin 2 ay sonra satın alın ne farkeder.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Savciliga gidecek. Hatirliyorum, burada da reklamlarını yapmaya kalktilar, hatta bizzat cevap verip yonetime sikayet etmistim. Akabinde uye cizildi ve mesaji silindi.

Arkadaslar ticaret sicilden kayitli adreslerinin olmadigini da burada gostermislerdi ve bir kisi ben guvendim deyip duruyordu. Bulamadim simdi mesajini, siparisi verdim diye de durumunu guncellemisti. Buyuk ihtimal linkini verdiginiz forumdaki kisiyle aynidir.

savciliga gidecek, sikayette bulunacak. Dava acilmasi aylar surebilir.

O isimlerde sahtedir zaten. Vpnle konusmus olma ihtimalleri de yuksek. Ama bilgisayar bulunur elbet. Konum da tespit edilir ama sabir ve zaman lazim. Gecmis olsun

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
ben nedense hiç üzülmedim. insan araştırır eder ona göre parasını bağlar. 5 tl vermiyoruz sonuçta 5.000 tl den bahsediyoruz. insanların gözünü bu kadar mal sevdası kaplarsa dolandırıcılarda ortalıkta rahatça çoğalır. bu sonuçta bir telefon arkadaşlar somut bir cihaz. bu kadar bağlanmayın. elinize 1 ay sonra geçsin 2 ay sonra satın alın ne farkeder.

Çok yerinde bi yorum olmuş. Tebrikler.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Savciliga gidecek. Hatirliyorum, burada da reklamlarını yapmaya kalktilar, hatta bizzat cevap verip yonetime sikayet etmistim. Akabinde uye cizildi ve mesaji silindi.

Arkadaslar ticaret sicilden kayitli adreslerinin olmadigini da burada gostermislerdi ve bir kisi ben guvendim deyip duruyordu. Bulamadim simdi mesajini, siparisi verdim diye de durumunu guncellemisti. Buyuk ihtimal linkini verdiginiz forumdaki kisiyle aynidir.

savciliga gidecek, sikayette bulunacak. Dava acilmasi aylar surebilir.

O isimlerde sahtedir zaten. Vpnle konusmus olma ihtimalleri de yuksek. Ama bilgisayar bulunur elbet. Konum da tespit edilir ama sabir ve zaman lazim. Gecmis olsun
Bu forumdan sipariş veren arkadaş benim profilimde yazıları var bakabilirsin