iPhone 7, Türk Topraklarında! (VİDEO)

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 7, Türk Topraklarında! (VİDEO)

iPhone 7’yi Amerika’dan sipariş ettik, az önce havalimanından teslim aldık ve ilk buluşma anımızı da bu videoda ShiftDelete.Net farkıyla sizlerle paylaşıyoruz. Kutuyu beraber açalım!

Son düzenleme:

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Herşey iyi güzelde şu 1960 mAh batarya yı neden yükseltmiyosun ey Apple ? Bundan daha ince olupta daha yüksek bataryalı telefonlar piyasada varken neden yani :D

shiftdeletedelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu hakkında bilgisi olan lütfen cevaplasın !! Daha önceki haberlerinizde yurt dışından telefon getirilemediğini ve gümrüğe takıldığını söylemiştiniz. Sizin getirttiginiz iphone 7 neden gümrüğe takılmadı? Almanya da bi akrabam var uçakla gonderirse ve havalimanindan alırsam telefonu bi sorun çıkar mı yoksa illa birinin yurt dışından elleriyle mi getirmesi gerekiyor ? Lütfen cevap Hakkı abi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Konu hakkında bilgisi olan lütfen cevaplasın !! Daha önceki haberlerinizde yurt dışından telefon getirilemediğini ve gümrüğe takıldığını söylemiştiniz. Sizin getirttiginiz iphone 7 neden gümrüğe takılmadı? Almanya da bi akrabam var uçakla gonderirse ve havalimanindan alırsam telefonu bi sorun çıkar mı yoksa illa birinin yurt dışından elleriyle mi getirmesi gerekiyor ? Lütfen cevap Hakkı abi
Pasaport kaydı şart. Yani birisine getirtmen lazım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ooo hoşgeldin iPhone 6s versiyon 2
Bu versiyonun özellikleri
Az şey iyileştirdik güçlü yanlarımiza takviye yaptık ama kanayan yaralarından hala oluk oluk kan akıyor .
Ama sizden daha fazla para alacaz (En azından Türkiye'de) kulaklık girişini kaldırdık her zamanki olduğu gibi dönüştürücüyü 200 tlye satarsak tepki çekeriz diye kutuya koyduk maliyeti 5 tl çok değil
Ve artık sizi 16 gb ile kandıramayacağımız için 32 gb ekledik ( çok üzgünüz karımız %1 azaldı. Elbet bunun acısını çıkarırız)
ve ama durun 64 lugu kaldırdık evet kaldırdık rakiplerimize göre hafıza kartı desteğimiz yok ve 32 herkese yetmeyebilir o yüzden daha yüksek fiyatlı 128 ve 256gb a sizi mahkum ettik.( evet kar için her şeyi yaparız.
Bataryamizda iyi değil ama olsun yani bir süre gidiyor. Ne olacak canım bir sonrası iPhoneda 200 mah daha ekleriz
Şarjınız 2-3 saatte doluyor iPad adaptörü alın ama o da bataryaya zarar veriyor 1 sene sonra yeni batarya alın ve servisimize 100 TL para ödeyin
İşte yeni iPhone 6s versiyon 2 nin özellikleri karşınızda
Müşteriler: OOOO iPhone hemen kazık yemeli ve almalıyım. Millete elmayı göstermeliyim sonuçta ben elma göstermek için bile düşük özelliklere tav olabilir. Kazık yiyebilirim sadece herkes elimde iPhone görsün jet siyah çizilse de olur kılıf takarım milletin yanında ise kılıfı çıkarır telefonumu sergilerim sonuçta statümü belirliyor bu telefon
Ve ortama girince benim iPhone 6s versiyon 2 jet siyah 256 cigolaytım var diye konuşayım. Kendimi öne çıkarayım
Evet evet almalıyım. Diğerlerinden kötü olsa bile kazık yemeliyim

Son düzenleyen moderatör:

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Ooo hoşgeldin iPhone 6s versiyon 2
Bu versiyonun özellikleri
Az şey iyileştirdik güçlü yanlarımiza takviye yaptık ama kanayan yaralarından hala oluk oluk kan akıyor .
Ama sizden daha fazla para alacaz (En azından Türkiye'de) kulaklık girişini kaldırdık her zamanki olduğu gibi dönüştürücüyü 200 tlye satarsak tepki çekeriz diye kutuya koyduk maliyeti 5 tl çok değil
Ve artık sizi 16 gb ile kandıramayacağımız için 32 gb ekledik ( çok üzgünüz karımız %1 azaldı. Elbet bunun acısını çıkarırız)
ve ama durun 64 lugu kaldırdık evet kaldırdık rakiplerimize göre hafıza kartı desteğimiz yok ve 32 herkese yetmeyebilir o yüzden daha yüksek fiyatlı 128 ve 256gb a sizi mahkum ettik.( evet kar için her şeyi yaparız.
Bataryamizda iyi değil ama olsun yani bir süre gidiyor. Ne olacak canım bir sonrası iPhoneda 200 mah daha ekleriz
Şarjınız 2-3 saatte doluyor iPad adaptörü alın ama o da bataryaya zarar veriyor 1 sene sonra yeni batarya alın ve servisimize 100 TL para ödeyin
İşte yeni iPhone 6s versiyon 2 nin özellikleri karşınızda
Müşteriler: OOOO iPhone hemen kazık yemeli ve almalıyım. Millete elmayı göstermeliyim sonuçta ben elma göstermek için bile düşük özelliklere tav olabilir. Kazık yiyebilirim sadece herkes elimde iPhone görsün jet siyah çizilse de olur kılıf takarım milletin yanında ise kılıfı çıkarır telefonumu sergilerim sonuçta statümü belirliyor bu telefon
Ve ortama girince benim iPhone 6s versiyon 2 jet siyah 256 cigolaytım var diye konuşayım. Kendimi öne çıkarayım
Evet evet almalıyım. Diğerlerinden kötü olsa bile kazık yemeliyim
Bu kadar iyi anlatılamazdı :rolleyes:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yeni gelme Elma ile note7 arasındaki tasarım farkına bakıyorum da "Ah Hakkı reyiz" diyesim geliyor. :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Geldi gönlümün efendisi ...

O kadar yani?
Benim gönlüm bir cihazı efendi eylemiş olaydı onu söker atardım içimden.
Gönlün çok fakir kalmış yeğenim, istersen ona "değerler" üzerinden bir aşı uygula...
Terkibinde sevgi olan, muhabbet olan bir aşı...
Hadi kolay gelsin! :)

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
O kadar yani?
Benim gönlüm bir cihazı efendi eylemiş olaydı onu söker atardım içimden.
Gönlün çok fakir kalmış yeğenim, istersen ona "değerler" üzerinden bir aşı uygula...
Terkibinde sevgi olan, muhabbet olan bir aşı...
Hadi kolay gelsin! :)
Ciddi misin ? Şahsen mecaz anlamlı bir cümle söylemiştim ki zaten bu bir şarkı sözü. Umarım ciddi bir yorum değildir :)

alynaykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türkiye de bizim hatlarımızı takıp çalıştırdınız mı arkadaşım Amerikadan getiricek haftaya ama çalışıp çalışmaması konusunda kararsızım. Sizce ne yapmalıyım?? 7 mi alıyım yoksa risk mi bu

shiftdeletedelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye de bizim hatlarımızı takıp çalıştırdınız mı arkadaşım Amerikadan getiricek haftaya ama çalışıp çalışmaması konusunda kararsızım. Sizce ne yapmalıyım?? 7 mi alıyım yoksa risk mi bu
Amerikada 2 cesit iphone satılır 1 icinde sectiginiz operatörun sim kartiyla gelen ( amerika operatorleri ) 2 icinde sim kart bulunmayan uluslararası versiyon . 2. Versiyonu alırsa çalışır bi sorun olmaz çünkü cogu kisi yurt dışından getirtiyor telefonu calismasa getirmezlerdi Dimi?

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Sim free cihaz alırlarsa hiç sıkıntı olmadan burada çalıştırırsınız. Operatörden almasınlar.

alynaykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Amerikada 2 cesit iphone satılır 1 icinde sectiginiz operatörun sim kartiyla gelen ( amerika operatorleri ) 2 icinde sim kart bulunmayan uluslararası versiyon . 2. Versiyonu alırsa çalışır bi sorun olmaz çünkü cogu kisi yurt dışından getirtiyor telefonu calismasa getirmezlerdi Dimi?

Mesela iphone 6da A1633 numaralı cihazlar garanti kapsamında değilmiş A1688ler garantiliymiş. Zaten 1633de Türkiye yazmıyor ama 1688de var. Apple ın sitesinde iphone 7 için 4 farklı numarada telefon var ama hiçbirinde Türkiye yok

shiftdeletedelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte A1633 versiyon yurt dışı modelidir ve 1 yıl garantilidir ama A1688 Türkiye modelidir ve 2 yıl garantilidir. Apple nin sitesinde 4 cesit iphone 7 olmasının sebebi büyük ihtimalle daha tr de satisa sunulmamasi ve daha once bahsettigim operator sim kartli versiyonlar olmasidir