İphone 7 sorun

Bu konuyu okuyanlar

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Herkese iyi akşamlar öncelikle bir sorunum var sizden destek almak istedim bilen biri varsa diye şimdi cihaz iPhone 7 sorun şudurki telefon çalışıyor normal hani bi 15 20 saniye bekleyince ekran kapanıyor ya ondan sonra tekrar açılmıyor siyah allttan hafif mavi ışık veren bir ekranda kalıyor güç tuşu ile ses kısma tuşuna basıp reset atıp öyle açılıyor birtek sorunu nedir

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Herkese iyi akşamlar öncelikle bir sorunum var sizden destek almak istedim bilen biri varsa diye şimdi cihaz iPhone 7 sorun şudurki telefon çalışıyor normal hani bi 15 20 saniye bekleyince ekran kapanıyor ya ondan sonra tekrar açılmıyor siyah allttan hafif mavi ışık veren bir ekranda kalıyor güç tuşu ile ses kısma tuşuna basıp reset atıp öyle açılıyor birtek sorunu nedir
Yarın gün içinde Apple müşteri hizmetleriyle görüşürseniz sorununuzla ilgili telefona bir test uygularlar ortaya çıkar sorunun kaynağı.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
iTunes ile sıfırlayın cihaz bir en son sürüme kurulsun devam ederse teknik servis ile görüşün. Çok da yapılacak bir şey yok.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Yedek alıp İtunesdan Dfu mod ile sıfırla derim.Sorun devam ederse servise gönder.Sorun yazılımsal da olabilir anakarttan da kaynaklanıyor olabilir.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Önce bir sıfırlayın. Sonra olmazsa müşteri hizmetiyle görüşün.