• 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonlar!

    SDN editörü Samet Jankovic, 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonları araştırdı. Videoda, belirtilen aralıkta en iyi fiyat performans Android telefonları beğeninize sunuyoruz.

Yardım İphone 7 plus ses sorunu

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

Profesör
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
3,595
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
1,850
Puanları
113
Yaş
17
Merhabalar. Yakın zamanda babamın arkadaşından iphone 7 plus aldım. Telefon güzel ama bir sorun var. Ne zaman telefonla birini arasam veya biri beni arasa sesimin kesildiğini veya kötü geldiğini söylüyorlar. Sorun mikrofonda olabilir diye düşündüm. Ses kaydı aldım sorun yoktu. Uzaktan siriye soru sormayı denedim yine sorun olmadı. Ama aramada her zaman oluyor. Hattan olduğunu düşünüyorum vodafone kullanıyorum. Ama bu telefonu almadan önce de öyle bir sorunum yoktu. Hattım biraz küçük. Hat ilk alındığında kesilmesi gerekti makine olmadığı için makas ile kestiler ve biraz yamuk oldu arada servis yok hatası alıyordum önceki telefonlarımda. Ama hiç ses sorunu yaşamadım. Sizce neyden olabilir ?
 

wittroc

Bravo-Tango-Seven-Two-Seven-Four
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
4,819
Çözümler
27
Reaksiyon puanı
7,876
Puanları
113
Yaş
18
Ahize veya ahize filminden kaynaklı olabilir. Mikrofon filtresinde de aynı şekilde tıkanma kaynaklı olabilir. Apple yetkili servisine götürmeniz çok daha mantıklı olur.
 
Üst