İphone 7 plus mi yoksa iphone 8 mi? Kullananlar bakabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Suan iphone 6s kullaniyorum. İphone 8 tanitilmadan once kafamda 7 plus almak vardi. En buyuk sebebi cift kamerasinda ki portre moduna heves etmis olmam. Yani plus serisine sadece cift kameradan dolayi heves ediyorum zaten geri kalan cogu sey 7 ile falan ayni. Sizce ne yapmaliyim. Cift hoparlor zaten 8 de de var. Ram 2 gb ama herhalde uzmez. Suan 7 plus 4000 tl apple sitesinde. Buyuk ihtimal iphone 8 de en fazla 4000 den girer piyasaya. Sizce ne yapmaliyim. 7 plus ölumcul derecede ustun mu normal 8 den?

Burakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
alacaksan 7 plus al 128 gb den aşşa alma ama şöylede bişey var 8 plus 64 gb fiyatıda uygun bu ıkısı arasında gitmelisini 32gb 7 plus alınmaz

M

Murat Burç

SDN Okuru
7 Plus çift kamera çok daha iyi batarya daha çözünürlüklü bir ekrana sahip 8 daha güçlü işlemci ve 4k 60 FPS video kaydına sahip bu dediklerine göre seç.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
7 Plus 8 Plus arasında gidebiliyorsan git , çift kamera önemli değilse 8 al . Ama 7 ile 8 arasındada öyle ahım şahım fark yok bence .

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Suan iphone 6s kullaniyorum. İphone 8 tanitilmadan once kafamda 7 plus almak vardi. En buyuk sebebi cift kamerasinda ki portre moduna heves etmis olmam. Yani plus serisine sadece cift kameradan dolayi heves ediyorum zaten geri kalan cogu sey 7 ile falan ayni. Sizce ne yapmaliyim. Cift hoparlor zaten 8 de de var. Ram 2 gb ama herhalde uzmez. Suan 7 plus 4000 tl apple sitesinde. Buyuk ihtimal iphone 8 de en fazla 4000 den girer piyasaya. Sizce ne yapmaliyim. 7 plus ölumcul derecede ustun mu normal 8 den?
Kamera ekran büyüklüğü ve batarya bunlar senin için önemli birşeyse 7 plus al. İşlemci gücü malzeme farkı daha çok güncel donanım istersen ıphone8 al. Yanlız şöyle birşey de eklemek isterim cihazının durumunu bilmiyorum ama 6s şuan da performans olarak gayet iyi araların da ölümcül bir fark göremezsin genel kullanım olarak. Yerinde ben olsam ki bende öyle yapıyorum seneye çıkacak modeli beklerim bu arada paramı ayarlayıp matti olarak ya 8 plus alırım ya da seneye çıkacak olanı. Şuan 7 plus modelini 1 sene kullan bugün 6s plus bakışı olacak

Reaksiyon puanı
258
7 Plus kullanıyorum.Ekran büyüklüğü batarya senin için önemliyse al.İphone 8 de ise 4K 60FPS yeni nesil işlemci gibi avantajları var.7 Plus'daki portre modu da çok iyi bunu da söyleyeyim.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
4K60fps için bence iphone 8 alınır. ama batarya düşündürtüyor.

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
7 Plus kullanıyorum.Ekran büyüklüğü batarya senin için önemliyse al.İphone 8 de ise 4K 60FPS yeni nesil işlemci gibi avantajları var.7 Plus'daki portre modu da çok iyi bunu da söyleyeyim.
hocam birde sarj olmasi cok uzun suruyor diyorlae 7 plus in bu dogru mu yani asidi derecede yavas mi? Ve sarj suresi ne kadardir. Birds hangi renk tavsiye edersin mat siyahlarda kilif takip cikartirken bile boya atmasi yasayanlar olmus

Reaksiyon puanı
258
hocam birde sarj olmasi cok uzun suruyor diyorlae 7 plus in bu dogru mu yani asidi derecede yavas mi? Ve sarj suresi ne kadardir. Birds hangi renk tavsiye edersin mat siyahlarda kilif takip cikartirken bile boya atmasi yasayanlar olmus
Ben kırmızı kullanıyorum.Güzel renk tabi bu kişiden kişiye değişir.Sarj olma süresi 3 saat..Yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
tesekkurler zahmet veriyorum, pekala hoparlor kalitesi ve siddeti gercekten tatminkar mi? Kulaklik vs kalitesi 6s gore artmis mi
Ben test ettim 7plus ses olarak 6s kıyasla fark kesilecek derecede iyi yani aşırı yüksek fark Yok ama kötü de değil ses kalitesi olarak zaten appleyi anlatmaya gerek Yok. Kulaklık olarak deneme şansım olması 7 plus modelini de jak girişi olmadığı için dönüştürücü de yoktu elim de

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Ben şu i phone da kamera işini bi türlü anlayamadım. Bazen bakıyorum çok güzel ve doğal çekiyo samsung yanında yapay ve basitimsi kalıyo hatta.

Ama karşılaştırmalara bakınca forumlara yüklenen fotoğraflar vs i phone o fiyata göre leş geliyo

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar bir sorum olacak apple a mail atacaktjm ama bulamadim. Apple.com da 32 gb 7 plus 4000 tl. Peki istanbul da ki avm lerdede ayni mi yoksa fiyat farki var mi yuksek alcak falan net bilgisi olan var mi?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaslar bir sorum olacak apple a mail atacaktjm ama bulamadim. Apple.com da 32 gb 7 plus 4000 tl. Peki istanbul da ki avm lerdede ayni mi yoksa fiyat farki var mi yuksek alcak falan net bilgisi olan var mi?
Eğer firma kampanya yaptıysa tabi ki bulabilirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha fiyat o yerlerde hemen düşmez 2-3 hafta beklersen Apple fiyatına eşit veya altına düşer hepsi burada fiyatlarını takip et bence

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
7plus al kardeşim yani alıcaksanda iphone 8plus bu plus olmayanlar biraz bataryada memnun olmayabilirsin