iPhone 7 Plus mı, Mi 9T mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam aynı soru benimde kafamı kurcualadi sürekli iPhone kullanan biri olarak söylüyorum iPhone basit aynı. Ben mi 9T aldim.Ayni şekilde bende bu iki cihaz arasinda kaldım.Sizi gayet iyi anladım.Cihaz efsane hiç bir şekilde yavaşlama olmuyor.Kamerasi efsane heleki Google cam kurarsan iPhone X in kamerasına bile meydan okuyor.Kesinlike gözün kapalı al asla pişman olmazssin.Simdi kendi kendime diyorum iyiki almışım.Sarjz efsane zaten.
Hocam İPhone bana çok basit geliyor artık OnePlus ve Xiaomi varken İPhone almam sırf bataryası bile almamak için geçerli bir sebep ben 5s kullanırken bataryası bana çok cinnet geçirtti şarj aleti olmadan evden çıkamıyorum bugün ise 7-8 serisi kullanan arkadaşlarım bile şarj aleti powerbank vs. taşıyorlar şuanda Mİ9T kullanıyorum ve şarj aleti taşımamanın rahatlığı paha biçilemez
5 sene 5s kullandım ilk 3 sene çok memnundum gerçi o zamanlar da yanımda şarj aleti taşıyordum ama bana cinnet geçirtmiyordu fakat son 2 sene benim için işkence oldu özellikle ekranı bana çok küçük geliyordu

Son mesajlar