İPhone 7 Plus' dan Samsung S8 Plus a Geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

wolkie82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus dan Samsung S8 Plus geçilir mi? Geçiş yaparsam artılarım ne olur. Yoksa Note 8 mi beklenmeli.

Görüşlerinizi alabilir miyim?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Elindeki cihaz gayet güzel ama s8 plus a geçersen ekran batarya donanım tasarım gibi artıların olacaktır ama sana tavsiyem note 8 i beklemen s8 plusı bile ezip geçecek bi telefon olacak ama ios a alışkınsan android kullanamam diyosan iphone 8 i bekle ama ben olsam note 8 i bekler çıkınca hiç düşünmeden alırdım

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus dan Samsung S8 Plus geçilir mi? Geçiş yaparsam artılarım ne olur. Yoksa Note 8 mi beklenmeli.

Görüşlerinizi alabilir miyim?
Duyduğum en ilginç sorulardan bitanesi. Telefonun da teknik bir sorun yoksa ya da kullanımınla ilgili bir eksisi ne gerek varki böyle bir uğraşa. Yok benim bir sıkıntım deneyim farkı yaşamak istiyorum dersen eyvallah seçim senin geçilir güzel telefon s8+ ama note 8 beklemeni tavsiye ederim bu saatten sonra

M

Murat Burç

SDN Okuru
upload_2017-7-29_12-33-18.png

devamı

upload_2017-7-29_12-34-7.png

--- Gönderi Güncellendi ---
iPhone 7'den S8'e geçen birisinin görüşleri.
upload_2017-7-29_12-37-37.png

upload_2017-7-29_12-38-12.png

Reaksiyon puanı
258
Geçersen kamera ve hızlı sarj gibi avantajların olur.Fakat 7 Plus'a göre kısa ömürlü olur.İlla geçecem diyorsan da Note 8 bekle.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Samsung un alınabilir tek serisi Note 4 dur uzun ömürlü üzmez seni gerisi yarı yolda bırakır

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Sizin dediğinize göre Ex8890'lı 4GB RAM'e sahip S7 Edge alınmaz. Ama yine Ex8890'lı 4GB RAM'li Note7 ve FE alınabilir. Yanlış mı anlıyorum.
Note serisini daha kaliteli daha uzun ömürlü yapıyor samsung nedense. Belki günümüz için donanım bazında düşük gözüküyor olabilir ama 2 sene sonra bu donanım düşüklüğü hissedilmiyor bile s7 edge note fe den daha kötü olacak burası kesin. Donanım benzer değil ama misal not 4 halen canavar iken daha sonra çıkan s6 nın durumu belli

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S8 daha iyidir ama geçmeye değmez , para vereceksen .

S8 de bokeh efekti verme filan yok , Note 8 de S8 'in - olan tarafları giderilir alacaksan Note 8 al .

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Değil mi 1 yılda gelsin güncelleme yeni uygulamaları yükleyemeyelim.
Tab a7 2016'da 8.0 gelecek demişlerdi. (ihtimali vardı) ama 6.0 bile gelmedi. gülünç.

servis için bile samsung almam.

s8 plus alırsın çok hızlı gider. 2. yıldan sonra telefon batar!

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İki yıldan sonra telefon batan diyenler sanki bir telefonu 5 sene kullanıyorsunuz zaten 2-3 yıl sonra başka bir telefona geçiyorsunuz

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Bana cok israf gibi geliyor... parayi cok dert etmiyorsan gec tabi

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bana kalırsa kesinlikle telefonunu satmamalısın. Bikaç ay daha bekleyip iPhone 8 almanı öneririm. Zaten iPhone'ların ikinci el piyasası harika, özellikle de cihazınız iyiyse havada kaparlar. Onun üzerine de biraz para ekleyip daha ön siparişteyken bile alabilirsiniz. Çünkü az sayıda üretilecek ilk parti üretimde, eğer bir defa kaçırırsanız yılbaşından sonra anca bulabilirsiniz. O zaman S8, S8+ yanında bile fos kalır. Hem iOS stabilitesi hem de hem harika kameraları ( Ön ve Arka 4K 60 FPS ) le bütün S8'den hatta Note 8'den daha iyi bir cihazınız olur.
NOT: Kamera konusu HomePod yazılımından çıkan detaylara göre yazdım. Haberiniz olsun da :D :D )

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bana kalırsa kesinlikle telefonunu satmamalısın. Bikaç ay daha bekleyip iPhone 8 almanı öneririm. Zaten iPhone'ların ikinci el piyasası harika, özellikle de cihazınız iyiyse havada kaparlar. Onun üzerine de biraz para ekleyip daha ön siparişteyken bile alabilirsiniz. Çünkü az sayıda üretilecek ilk parti üretimde, eğer bir defa kaçırırsanız yılbaşından sonra anca bulabilirsiniz. O zaman S8, S8+ yanında bile fos kalır. Hem iOS stabilitesi hem de hem harika kameraları ( Ön ve Arka 4K 60 FPS ) le bütün S8'den hatta Note 8'den daha iyi bir cihazınız olur.
NOT: Kamera konusu HomePod yazılımından çıkan detaylara göre yazdım. Haberiniz olsun da :D :D )
Şuan iPhone 8 hakkında konuşmak için bence çok erken , kameralar hakkında . iOS stabilitesi diyen kaldı mı hala :D

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Şuan iPhone 8 hakkında konuşmak için bence çok erken , kameralar hakkında . iOS stabilitesi diyen kaldı mı hala :D
Tamam stabilite konu da fikirler değişebilir fakat cihaz sızdırılan yeni detaylara göre neredeyse tam bir ay sonra tanıtılacak

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Zaten iPhonelar Eylül ayının ortasında tanıtılır her zaman :)
Yani çıktım ettim diyene kadar zaten ekim ayına kadar zaman geçer. Ama hem şuanda kullandığı telefon iPhone 7 Plus onu hayli hayli çok rahat devam ettirebilecek bir telefon o yüzden bana kalırsa bekleyip iPhone 8 almasında bi sıkıntı görmüyorum. Ama yeni bir tecrübe edilebilmek için Note 8 tabiki de alınabilir. Ya da yine mart ayına kadar bekleyip direk S9'a da geçilebilir.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yani çıktım ettim diyene kadar zaten ekim ayına kadar zaman geçer. Ama hem şuanda kullandığı telefon iPhone 7 Plus onu hayli hayli çok rahat devam ettirebilecek bir telefon o yüzden bana kalırsa bekleyip iPhone 8 almasında bi sıkıntı görmüyorum. Ama yeni bir tecrübe edilebilmek için Note 8 tabiki de alınabilir. Ya da yine mart ayına kadar bekleyip direk S9'a da geçilebilir.
Şimdi mantıklı konuşmaya başladın işte :)

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Ben anlamiyorum.. OZGURCE FILM BILE ATAMADIGINIZ BIR CIHAZA NEDEN BU KADAR PARA VERIYORSUNUZ

edit: ümmet hızıma yetişemiyor

Son düzenleme: