İphone 7 plus çekmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Merhabalar. İphone 7 plus a sahibim. Cihazımda uzun süredir çekmeme sorunu var. Yan odadaki wifi ye bağlantıda sorun var. Bazen bağlanıyor ama kullanılamıyacak kadar yavaş oluyor bazen de wifi yi görmüyor bile. Kapalı alanlarda çok oluyor özellikle okulda. Okulda mobil veri bile kullanılamıyor. Bazen servis yok bile diyor ne yapmalıyım ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Sorun hatta olabilirmi
Bende ilk onu düşündüm. Benim hattı ilk aldığımda kesmek gerekiyordu. Kesen bayan makas ile kestiği için yamuk kesti. O zamandan beri arada kopar hat. Ama hiç böyle olmadı. Ayrıca aynı sorun babamda da var onun hattı sağlam. Telefondan olduğunu düşünüyorum.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Bende ilk onu düşündüm. Benim hattı ilk aldığımda kesmek gerekiyordu. Kesen bayan makas ile kestiği için yamuk kesti. O zamandan beri arada kopar hat. Ama hiç böyle olmadı. Ayrıca aynı sorun babamda da var onun hattı sağlam. Telefondan olduğunu düşünüyorum.
Babandamı 7 plus kullanıyor? Ve Hattınız nedir

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
1. Adım: iPhone’un yedeğini alın ve cihazı kapatın.

2. Adım: iPhone’un Lightning kablosunu takın ana ekran tuşuna basılı tutarak en güncel iTunes sürümünün yüklü olduğu bilgisayara bağlayın.

3. Adım: Parmağınızı ana ekran tuşundan, iPhone’da iTunes’a bağlayın seçeneği çıkana kadar çekmeyin.

4. Adım: iTunes otomatik olarak cihazınızı bozuk iPhone olarak algılayacak ve geri yükleme seçenekleri sunacak.

5. Adım: Geri yükleme,güncelleme seçeneğini gördüğünüzde “Geri yükle” seçin.

6. Adım: Geri yükle dedikten sonra “Güncelle ve geri yükle” seçeneğine tıklayın. iTunes en güncel iOS sürümünü indirecek ve iPhone’a yükleyecek.

Bu olmaz ise güvenilir bir servise götürün,İPhone 7'ler çok sorun çıkarmaya başladı.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
1. Adım: iPhone’un yedeğini alın ve cihazı kapatın.

2. Adım: iPhone’un Lightning kablosunu takın ana ekran tuşuna basılı tutarak en güncel iTunes sürümünün yüklü olduğu bilgisayara bağlayın.

3. Adım: Parmağınızı ana ekran tuşundan, iPhone’da iTunes’a bağlayın seçeneği çıkana kadar çekmeyin.

4. Adım: iTunes otomatik olarak cihazınızı bozuk iPhone olarak algılayacak ve geri yükleme seçenekleri sunacak.

5. Adım: Geri yükleme,güncelleme seçeneğini gördüğünüzde “Geri yükle” seçin.

6. Adım: Geri yükle dedikten sonra “Güncelle ve geri yükle” seçeneğine tıklayın. iTunes en güncel iOS sürümünü indirecek ve iPhone’a yükleyecek.

Bu olmaz ise güvenilir bir servise götürün,İPhone 7'ler çok sorun çıkarmaya başladı.
Babam telefonunu telefoncuya götürdü sorunun hatta olduğunu söylemiş. Benimkinde de olabilir diye düşünüyorum. Hattı değiştiricem ama wifi de ki sorunda kafamı kurcalıyor. Sorun telefonda mı yoksa hatta mı bilmiyorum.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Babam telefonunu telefoncuya götürdü sorunun hatta olduğunu söylemiş. Benimkinde de olabilir diye düşünüyorum. Hattı değiştiricem ama wifi de ki sorunda kafamı kurcalıyor. Sorun telefonda mı yoksa hatta mı bilmiyorum.
Hattı çıkarıp internete bağlanın?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Ağ ayarlarını sıfırladım sanırım düzeldi. Odamdayken 1-2 diş çekerken şimdi tam çekiyor wifi.

Çözüm