iPhone 7 Plus 128 GB alınır mı ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
iPhone 7 Plus 2016 çıkışlı olduğu için takılma yada yavaşlama olur mu ? iPhone 8 ile arasında çok az işlemci farkından başka bir şey yok, 5200e iPhone 8 yerine 4500e iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum, iPhone 7 Plusta oyunlarda kasma felan olur mu ? Sosyal medyada donma gibi şeyler olur mu bilgisi olan yada kullanan bilgi verirse çok sevinirim, başka telefon markası önermeyin 7 Plus almazsam S9 Plus alacağım, bu ikisi dışında başka marka bakmıyorum

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
iPhone 6S Plus aldım 1 hafta evvel. Çok memnunum, donma takılma yapmadı daha.

Arkadaşım da 1 ay kadar önce 7 Plus aldı, takılmadan PubG oynuyor.

AbdullahKARA07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ben başkaları kadar bilgili olmasa da s9 plus alabilirsin ikisi arasında kalırsan ama illi iphone alcaksan parayı vereceksin yakın bir zamanda tekrar değiştireceksen iphone 7 plus alabilirsiniz ancak uzun süre değiştirmeyecek sen s9 plus öneririm iphone dersen de 8 alabilirsiniz benimki tavsiye ben fazla birşey bilmiyorum kendin bilirsin sonuçta sen kullancan telefonu ?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
7plus güzel cihaz. Bende 32 gb vardı canavar gibiydi ama 32 gb yetmez olduğu için s10'a geçtim.

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
7plus güzel cihaz. Bende 32 gb vardı canavar gibiydi ama 32 gb yetmez olduğu için s10'a geçtim.
S10 normal mi yoksa S10e mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 6S Plus aldım 1 hafta evvel. Çok memnunum, donma takılma yapmadı daha.

Arkadaşım da 1 ay kadar önce 7 Plus aldı, takılmadan PubG oynuyor.
PubGyi son grafiklerde oynarken gayet rahat ve akıcı oluyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben başkaları kadar bilgili olmasa da s9 plus alabilirsin ikisi arasında kalırsan ama illi iphone alcaksan parayı vereceksin yakın bir zamanda tekrar değiştireceksen iphone 7 plus alabilirsiniz ancak uzun süre değiştirmeyecek sen s9 plus öneririm iphone dersen de 8 alabilirsiniz benimki tavsiye ben fazla birşey bilmiyorum kendin bilirsin sonuçta sen kullancan telefonu ?
iPhone 8 çok pahalı gerçekten, iPhone zaten donanım olarak çok geride bir marka sadece akıcı ve hızlı, iPhone alırsam 7 Plus alabiliyorum, ikinci el 8 düşündüm ama okadar para veripte ikinci el almakta mantıklı gelmiyor, S9 alıcam sanırım fikirlerin için teşekkür ederim