iPhone 7 pil sağlığı

Bu konuyu okuyanlar

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
8 Ay önce iPhone 7 aldım. Pil sağlığı 2 gün önceye kadar %94'tü. Dün gece bi bakayım dedim %89 olmuş. Gece şarja koydum sabah tekrardan baktığımda pil sağlığı %88 olmuştu. Telefonu şarja genelde %15 civarındayken takarım, %100 oldu mu çekerim. Sizce 2 günde Pil Sağlığının toplamda %6 düşmesi normal mi ? Ne yapmalıyım ?

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Batarya arızalı olabilir.Hiç sıkıntı yapmayın durumu belirttiğiniz zaman servis ücretsiz olarak değiştirecektir.Arkadaşım da aynı sıkıntıyı yaşamıştı teknik servis ücretsiz olarak bataryayı değiştirdi.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Normal değil. Dengesiz akım geliyor olabilir prizden veya bataryada hata olabilir. Apple ile iletişime geçin yeni cihaz verirler sanıyorum.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Batarya arızalı olabilir.Hiç sıkıntı yapmayın durumu belirttiğiniz zaman servis ücretsiz olarak değiştirecektir.Arkadaşım da aynı sıkıntı yaşanmıştı teknik servis ücretsiz olarak bataryayı değiştirdi.
Normal değil. Dengesiz akım geliyor olabilir prizden veya bataryada hata olabilir. Apple ile iletişime geçin yeni cihaz verirler sanıyorum.
Teşekkür ederim. En kısa zamanda yetkili bir Apple Teknik Servisine cihazı götürüp göstereceğim.