İphone 7 kılıfsız kullanım

muttalipcaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, iphone 7 mat siyah kullanıorum, apple orjinal silikon kılıf aldım onunla kullanıyorum fakat güzelim telefonu tamamen öldürüyor, mat siyah kılıfsız kullanan varmı çizilme soyulma oluyormu ? ben genelde çantada taşırım akşama kadarda ofiste masada durur öyle ağır iş yapan biri değilim sürekli masada yatıyor :) yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Kılıfsız çok az kullanmışımdır. Dayanıklılık olarak iyi ama boya atmasından korktuğum için kılıfsız kullanmıyorum.
İkinci el satacak olmamın da payı var. Eğer satmam diyorsan kılıfsız kullan sana kalmış bir durum

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
iPhone 7 Türkiyeye geldikten tam 1 hafta sonra aldım yaklaşık 5 aydır kılıfsız ve koruyu camsız kullanıyorum mat siyah ve çizilmedi bence çekinmeden kullanın ben öyle kullanıyorum çokta memnunum. Hatta 1 m yükseklikten yere düşürdüm ben telefon gitti eyvah diye korktum, yerden alınca baktım sapasağlam :) Apple dayanıklılık işini çözmüş :)

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ya takıl kafana göre ben kaç sefer düşürdüm belli değil telefonu kenarlarda eziklik var sakarım diyorsan kullan kılıf

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Telefonu satın aldıktan 10 dakika sonra kılıf satın aldım bir daha çıkarmadım.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Elden kaymasa bende kılıfsız kullanacağım ama kayıyor meret. Ekran koruyucu da sevmediğim için hiç taktırmıyorum. 4 aydır kullanıyorum çizik yok. Dikkatli kullanırsanız sorun olacağını zannetmiyorum.

muttalipcaglar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tüm arkadaşlara cevapları için teşekkür ederim, wrapsol diye bir ürün var ondan yaptırayım diyorum fakat ondada sararma olduğunu duydum bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? bu arada telefonu satmam fakat garanti kapsamında bir sıkıntı olurda değişime gitmesi gerekirse apple darbeli düşmüş cihazlarda sorun çıkarıyor onun için, garantisi bitmiş olsa hiç umursamam :)