İphone 7 Almak Ne Kadar Beni İdare Eder

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkaşlar huwaewi p20 lite kullanıyorum telim bozuldu yapılamıyor arkadaşımda iphone 7 var 2 bine anlaştık tel sıfır gibi hiç kullanılmamış gibi. Sizce iphone 7 beni ne kadar idare edebilir yoksa direk 8 mi alayım. Güncelleme ne zaman gelmemeye başlar güncelleme yapmazsam teli ne kadar kullanabilirim. İphone hiç ömrümde kullanmadım ama yıllardır android kullanıyorum sıkıldım artık. İphone geçmek istiyorum biraz bana bilgi verebilir misiniz?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İphone geçmek istiyorsanız ne kadar yüksek model alırsanız o kadar iyi. 7 plus almayı düşünmüştüm bende kaç sene önce çıkmış dedim ve baya zaman önce çıktığı için yeniliklerden uzak kaldı. Gittim redmi note 9 pro aldım onun yerine.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
1 2 yıl idare eder en fazla.
O fiyatlarda Realme 6, 6 Pro veya Redmi Note 9 Pro alınabilir bence.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
İllaki iPhone kullanmak istiyorum diyorsanız alinabilir. Ama bataryası sizi üzebilir.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
1-2 yıl daha güncelleme alacak yani bu süre zarfında hala kullanılabilir ama daha fazlasını beklemeyin.
Eğer 8 alma ihtimaliniz varsa kesinlikle 8 alın.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Ya açıkçası xiaomi almak istemiyorum çünkü menüsü çok basit ve düzensiz iphonnun menüsü çok iyi işletim sistemi tabi farkı var

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Arkaşlar huwaewi p20 lite kullanıyorum telim bozuldu yapılamıyor arkadaşımda iphone 7 var 2 bine anlaştık tel sıfır gibi hiç kullanılmamış gibi. Sizce iphone 7 beni ne kadar idare edebilir yoksa direk 8 mi alayım. Güncelleme ne zaman gelmemeye başlar güncelleme yapmazsam teli ne kadar kullanabilirim. İphone hiç ömrümde kullanmadım ama yıllardır android kullanıyorum sıkıldım artık. İphone geçmek istiyorum biraz bana bilgi verebilir misiniz?
1,5 yıla ben çöpe atardım o telefonu

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
yıllardır kullanan arkadaşlarım var halen memnunlar, 3-4 yıl götürür bence

bu arada 2 bin güzel fiyat al derim

Hasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Iphone boşver Xiomi bak

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
8 almanızı tavsiye ederim.

Editci 53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence soruyu biraz değiştirip açmak lazım. Örneğin bir telefondan beklentiniz nedir? Konuşma harici hangi amaçla (oyun, iş) kullanacaksınız? Ne tür uygulamalar kullanıyorsunuz? Bu gibi sorulara cevap bulduğunuzda otomatik sorunuz cevap bulacaktır. 7 Plus halen iyi işler çıkartıyor? Gece modu olmayışı ve gece kamerası çok yeterli olmasa da ışık olan her yerde çok iyi fotoğraflar çekebiliyor.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Bence soruyu biraz değiştirip açmak lazım. Örneğin bir telefondan beklentiniz nedir? Konuşma harici hangi amaçla (oyun, iş) kullanacaksınız? Ne tür uygulamalar kullanıyorsunuz? Bu gibi sorulara cevap bulduğunuzda otomatik sorunuz cevap bulacaktır. 7 Plus halen iyi işler çıkartıyor? Gece modu olmayışı ve gece kamerası çok yeterli olmasa da ışık olan her yerde çok iyi fotoğraflar çekebiliyor.
Ben sadece telefonda konuşma whatsap instagram twitter kullanıyorum yani bu uygulamaları 3 4 sene içinde kaldırmazsa (telefona güncelleme gelmemesinden bahsediyorum) ben iphone 7 alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone boşver Xiomi bak
Yeter artık Xiaomi Xiaomi Xiaomi gına geldi. Sevmiyorum o markayı. menüsü berbat çok basit duruyor.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ben sadece telefonda konuşma whatsap instagram twitter kullanıyorum yani bu uygulamaları 3 4 sene içinde kaldırmazsa (telefona güncelleme gelmemesinden bahsediyorum) ben iphone 7 alabilirim.
Instagram ile Twitter 2 sürüm destekliyor.Hesap yaptığımda sen Instagram ile Twitter ı tüm ios sürümlerini alırsan 3 yıl, WhatsApp ı 5 yıl kullanabilirsin.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeter artık Xiaomi Xiaomi Xiaomi gına geldi. Sevmiyorum o markayı. menüsü berbat çok basit duruyor.
İPhone'u satıp yeni bir telefon alabilirsin.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sürümlerini alırsan derken neyi kasdettiniz biraz daha açar mısınız? Güncellemelerinden mi bahsediyorsunuz?

İphone satıp derken bende iphone yok
Sistem güncellemelerinden bahsediyorum.Appstore da Instagram ile Twitter uygulama sürümünde İos 12 ve üzerini destekler diyor.İphone 7 de ios 14 kullanıyorsun.İos 14 de kaldın ios 15 e güncellemedin diyelim 2 yıl Instagram ile Twitter çalışır.2 yıldan sonra senden sistem güncellemesi yapmanı ister.Whatsapp İos 10 ve üzerini destekler diyor.Sen ios 14 de kaldığın zaman WhatsApp 4 yıl çalışır.4 yıldan sonra sistem güncellemesi ister.Apple da cihazların ömrünü güncelleme desteği ile uygulama sürümü belirliyor.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
iPhone 7'nin güncelleme desteğinin bitmesine az kaldı. iPhone 8 almanı öneririm.