iPhone 6s Sigorta

Bu konuyu okuyanlar

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Selamün aleyküm arkadaşlar 15 nisan civarlarında vodofoneden iPhone 6s 32 gb aldım. İlk bi iki ay şarjı falan benim için iyi gidiyordu. Sonra 11.4.1 de şarj sıkıntısı oldu batarya çok çabuk bitmeye başladı sonra iOS 12 betaya geçtim düzeldi sonra final sürüme geçince yine bozdu. Şuanda yarım saatlik kullanımımda şarjım düşük güç modunda değilse 100 den hemen 83e falan düşüyor nerdeyse hiç kullanmama rağmen ( müzik dinliyorum okula giderken sadece) mesela arkadaşlarla pubg oynuyoruz düşük güç modunda benim ayarlar düşük olmasına rağmen arkadaşımın full ayarlı iphone 6s i ( 3 yıllık ) aynı sürede yüzde 5-6 gidiyorbende 10-12 ) bazen de donuyor falan. Telefonu ben sigorlattırmıştım alırken. Şimdi senesi gelmeden değiştirsem değiştirirler mi . 16 yaşındayım 18 yaş altı kullanırsa değiştirmezler diye bişeyler duydum. Bana bi yardım eder misiniz telefonu düzeltebilir miyim yoksa sigortadan değiştirmeye mi kalksam bi akıl verin teşekkürler ( pil ömrü fotoğrafta var not: telefon bi iki hafta önce kendiliğinden kapandı işlemci gücünü düşürdü geri yükseliğe çıkardım)
BF95E6C9-B053-484A-B05F-EDEFCC129B8B.png

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Piliniz hatalı çıkmış muhtemelen satmaya çalışın

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Sigortaya bir bahane lazım
Mesela düşer kırılır onay alırsa para iadesi veya değişim tamir
Patarya derseniz direk tamir edilir

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Aslında onu düşünüdm iki üç defa yere düşürmüştüm telefonun yanına yavaşça vurunca böyle mekanik bişey ( 3d touch büyük ihtimal ) tık tık ediyor sonra bazen oyun oynarken evde dokunmadik bi donuyor onları da sebep olarak göstermeyi düşünüyordum

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Aslında onu düşünüdm iki üç defa yere düşürmüştüm telefonun yanına yavaşça vurunca böyle mekanik bişey ( 3d touch büyük ihtimal ) tık tık ediyor sonra bazen oyun oynarken evde dokunmadik bi donuyor onları da sebep olarak göstermeyi düşünüyordum
Bi arayıp bilgi alın