iphone 6s şarj etme

FOM

Profesör
Onursal Üye

Lazzz

Rektör
iPad şarj aletini 2 ay kadar kullandım pile zararı oldu. Ani düşüşler ve çıkışlar yaşadım, teknik servis pilin 5-6 ay içinde %8 kayıp yaşadığını söyledi ve bu oranın yüksek olduğu bilgisini verdi.

FOM

Profesör
Onursal Üye
iPad şarj aletini 2 ay kadar kullandım pile zararı oldu. Ani düşüşler ve çıkışlar yaşadım, teknik servis pilin 5-6 ay içinde %8 kayıp yaşadığını söyledi ve bu oranın yüksek olduğu bilgisini verdi.

peki ne yapmalıyım sizce mecbur powerbank taşıycaz orjinal kablo taşıycam 1.5A zarar verirmi sizce

DerAppleist

Üyecik
ben 6 plus kullanırken 12w ipad adaptörü kullandım 13 ayda %12 pil kaybı oldu, bu da yüksek

Bahadir06ANK

Asistan
12w ipad adaptöründe iphone lar ile de uyumlu olduğu yazıyor. Madem öyle pil kayıpları yaşatıyor apple buna neden göz yumuyor ? İlk 6+ ımda nerdeyse hep ipad adaptörü kullandım bir sorun gözlemliyemedim. Tek kablom olduğu için ipad adaptöründe kullandım. Sonra cihazım değişti 3 ay da onu ipad aptöründe kullandım kablo yokluğundan ve hızı için. Şimdi dock aldım birtane onu iphone adaptörüne taktım onda şarj ediyorum. Bunda da bi sorun yok gibi