iPhone 6s plus

Bu konuyu okuyanlar

mfkuvan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,
Ben iPhone 6s Plus kullanıyorum bir süredir şarjım çok hızlı bitiyor ve %20-30 ları gördükten sonra kazanabiliyor.Apple "shut-down issue" adı altında bu sorunu yaşayan 6s modellerinde değişim başlatmış ama ben yetkiliyle görüştüğümde plus modellerinde üretim hatası olmadığını ve dolayısıyla değişim kapsamında bukunmadığını söyledi.Aynı sorunu yaşayan varsa ya da soruna çözüm bulan varsa sevinirim aniden telefon kapanması günlük hayatta çok can sıkıcı oluyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Önce bir temiz kurulum yap. Sorma öyle kullan eğer yine sorun devam ederse servis yolu gözüküyor

mfkuvan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Teşekkürler.:)İki hafta önce sıfırladım sorun devam etti.Aynı sorun annemin telefonunda da var(6s plus) aynı anda yurtdışından getirtmiştik ve sorunlu cihazların üretildiği ayda üretilmiş bizim telefonlar da.Ama hayırlısı artık

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Teşekkürler.:)İki hafta önce sıfırladım sorun devam etti.Aynı sorun annemin telefonunda da var(6s plus) aynı anda yurtdışından getirtmiştik ve sorunlu cihazların üretildiği ayda üretilmiş bizim telefonlar da.Ama hayırlısı artık
Garantisi yok yani.:(

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Kardeşim temiz kurulum sonrası aynısını yaparsa servislik artık. Ama 10.2.1 i de beklemeni öneririm . 10.2 ile çoğu kişi aynı şeyden şikayetçi

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
benle aynı sorunu yaşayan birini buldum sonunda dün telefon hiç kullanımaz hale geldi hatta telefonu açıyorum kullanıyorum tuş kilidini kitliyorum ondan sonra açmaya çalışıyorum açılmıyor aramalar çalıyor fakat ne ses ne görüntü şimdi bi düzelme oldu bi itunus üstünden temiz bir kurulum yapıcam