Iphone 6s Plus vs Diğerleri

Hangisi seçilmeli sizce

• Iphone 6s Plus

Kullanılan: 3 75.0%
  • Htc 10

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lg G5

Kullanılan: 0 0.0%
  • Z5 Premium

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Warlcok190758

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Baya bir süredir para biriktiriyorum aldığım zaman 4 sene beni götürecek telefon arıyorum Iphone 6s plus mantıklımı kriterlerim hızlı olması kamerasının baya iyi olması telefonun her şeyini her şekilde kullanacağım ve sosyal biriyim androidi senelerdir kullanıyorum sıkıldım.Teşekkürler şimdiden

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Androidden sıkıldıysan sormana gerek bile yok.
Ama iPhone havasında android kullanmak istersen Huawei P9 Plus tavsiye ederim. Ön yargıları bir kenara bırakarak düşünmelisin. P9'un 5.2" modelini kullanıyorum ben. Tabi önce eline alıp incele ve göz zevkine hitap edip etmediğine karar ver.

pilatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullanan ve memnun olan biri olarak 6S Plus almanızı tavsiye ederim. Kamera ve batarya performansı ile göz dolduruyor

Warlcok190758

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Androidden sıkıldıysan sormana gerek bile yok.
Ama iPhone havasında android kullanmak istersen Huawei P9 Plus tavsiye ederim. Ön yargıları bir kenara bırakarak düşünmelisin. P9'un 5.2" modelini kullanıyorum ben. Tabi önce eline alıp incele ve göz zevkine hitap edip etmediğine karar ver.
evet p9 ve p9 plus ı çok sevdiğimi söyleyebilirim androidden sıkıldım derken farklı bi arayüz veya yenilik kapsamında android kullanabilirim fakat gm discovery note 4 a5 gibi telefonlar kullandım ve açıkçası bu yüzden sıkıldım teşekkürler fikirlerin için.