Iphone 6s plus 16 gb mı 6s 64 gb mı?

Bu konuyu okuyanlar

moongoddess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, beni yaklaşık 4 sene götürücek bi telefon arıyorum. 3 sene s3 mini kullandım. artık kasmalar falan sıktı. ios a geçmeyi düşünüyorum ve bu iki telefon arasında kaldım. gönlümden geçen 6s plus 64 gb fakat öğrenci olunca her gönülden geçene erişemek sorun oluyor. 6s 64 gb mı alsam diye düşünüyorum. fiyatı 64 gb olmasına rağmen daha uygun sanki. bi yandan 6s plus da gözüm kalıyor. yada 3 yıl kullanmışsın ıphone 7 yi mi bekle dersiniz?

aslında 6s plus 16 gb alıp gitmek vardı aklımda ama 16gb ın sıkıntı olucagını söylüyorlar. aklımda soru işaretleri kaldı. fazla yer kaplamayan oyunlar, sosyal meyda uygulamaları ve çoğunlukla fotoğraf çekme ve depolamaya kullanıcağımı düşünüyorum. ama 4 sene gidiceğini düşününce 16 yeterli olur mu diyorum. fikirlerinizi söylerseniz teşekürler.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hep söylemişimdir kadının kalç@@@@@ telefonun 64 gigabaytlısı....

Touch ID'im

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, beni yaklaşık 4 sene götürücek bi telefon arıyorum. 3 sene s3 mini kullandım. artık kasmalar falan sıktı. ios a geçmeyi düşünüyorum ve bu iki telefon arasında kaldım. gönlümden geçen 6s plus 64 gb fakat öğrenci olunca her gönülden geçene erişemek sorun oluyor. 6s 64 gb mı alsam diye düşünüyorum. fiyatı 64 gb olmasına rağmen daha uygun sanki. bi yandan 6s plus da gözüm kalıyor. yada 3 yıl kullanmışsın ıphone 7 yi mi bekle dersiniz?

aslında 6s plus 16 gb alıp gitmek vardı aklımda ama 16gb ın sıkıntı olucagını söylüyorlar. aklımda soru işaretleri kaldı. fazla yer kaplamayan oyunlar, sosyal meyda uygulamaları ve çoğunlukla fotoğraf çekme ve depolamaya kullanıcağımı düşünüyorum. ama 4 sene gidiceğini düşününce 16 yeterli olur mu diyorum. fikirlerinizi söylerseniz teşekürler.
Merhaba,ilk çıktığı gün 6s Plus 16 gb gold aldım 3499 tl ye bir üst hafıza seçeneğini 64 gb 400 tl fark vardı almadım çünkü internet destekli uygulamalar kullandığımdan hafıza yer teşkil etmediği için tercihim oldu ama ben bol bol 4K video live foto çekerim derseniz olmaz sistem 5.3 gb yer kaplıyor size 10 küsür gb kalıyor sıfır aldığınızda,birde olmaz sa olmaz uygulamaları yüklediğiniz vakit biraz müzik biraz foto hemen doluyor sonra bir güncelleme geldiği Zaman fazlasıyla yer boşalmanız gerekiyor yoksa indirilemiyor ben ne yaptım fazla para verip yüksek kapasite alacağıma bir tane 64gb usb 3.0 lisanslı otg bellek aldım iOS için ve tüm apple cihazlarımda bilgisayarda ortak olarak kullanıyorum hem çok seri hem temelli sizin olarak kalıyor,öte yandan telefonlar ileride satılabiliyor bu sebeple bu daha uygun,400 tl nin 1/3 fiyatına alınabiliyor.

moongoddess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler 6s plus 64 gb olanı aldım gerçektene 16 alsaydım değmezdi.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
64 candır hatta 128 daha candır :)