iPhone 6s pil tüketimi

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar ben s7 edge kullanıyordum 6s e geçtim ancak pil çok hızlı bitiyor gibi geldi bana böyle bir sorun varmı yoksa s7 edge ile arasındaki farktan mı kaynaklanıyor örneğin 6s ile 10 dk YouTube video izliyorum %4 rahat gidiyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Normal. İphone'un bataryası çok daha düşük

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaşlar ben s7 edge kullanıyordum 6s e geçtim ancak pil çok hızlı bitiyor gibi geldi bana böyle bir sorun varmı yoksa s7 edge ile arasındaki farktan mı kaynaklanıyor örneğin 6s ile 10 dk YouTube video izliyorum %4 rahat gidiyor
Pil konusun da mallesef apple öyle normal batarya tüketimi çok fazla bir işletim sistemi değil ama neden bilmiyorum apple hep düşük güçte pil seçiyor cihazda

yasoyasin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pil konusun da mallesef apple öyle normal batarya tüketimi çok fazla bir işletim sistemi değil ama neden bilmiyorum apple hep düşük güçte pil seçiyor cihazda
Patlamayi önlemek icindir :D Saka bir yana Apple daha cok isletim sisteminin pil kullanimini dusurme cabasinda, ama o gunleri görmek nasip olur mu bilmem :)

Ayrica Ayarlar ->Batarya bölumune girersen hangi uygulamanin ne kadar batarya yedigini görebilirsin.

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki iOS 11 de bir düzeltme gelecek mi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple'ın böyle bir planı var mı ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Zannetmiyorum olacağını sadece bir kaç ufak tefek özellik ile al sana İOS 11 olacaktır.