İphone 6s nereden alayım?

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar merhaba ben en geç 2 hafta içinde telefoncudan İphone 6s 64 gb alacağım.Telefoncudan takas yapıp üstüne bir miktar para vereceğim sorum şu sizce genpa kvk garantili alsam sorun olur mu yoksa satıp direk apple dan mı alsam.Apple dan alırsam 250 tl daha fazla para vermek zorunda kalacağım cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba ben en geç 2 hafta içinde telefoncudan İphone 6s 64 gb alacağım.Telefoncudan takas yapıp üstüne bir miktar para vereceğim sorum şu sizce genpa kvk garantili alsam sorun olur mu yoksa satıp direk apple dan mı alsam.Apple dan alırsam 250 tl daha fazla para vermek zorunda kalacağım cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Apple dan al

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Appleden alındığında daha çok ilgi gösteriyorlar. Kvk genpada iyidir ama bazı unlara pahalıya gelecek şeyleri kullanıcı hatası diyebilirler. Giden para olsun zaten apple aldığın için o kadarda sorun etmezsin. appleden al.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Appleden alındığında daha çok ilgi gösteriyorlar. Kvk genpada iyidir ama bazı unlara pahalıya gelecek şeyleri kullanıcı hatası diyebilirler. Giden para olsun zaten apple aldığın için o kadarda sorun etmezsin. appleden al.
Ben apple ında o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü servise götürdüm apple ın servisine Yalova dan İstanbul a geldim masraf yaptım yazılımı sıfırlayıp geri gönderdiler bence herşey satana kadar.

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben apple ında o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü servise götürdüm apple ın servisine Yalova dan İstanbul a geldim masraf yaptım yazılımı sıfırlayıp geri gönderdiler bence herşey satana kadar.

Şu durumda etkileri daha iyi applenin. Ekranı kırdığında ekran değişiminde garantiyi kırmadan parasını alarak değiştiriyorlar diye biliyorum.
Küçük sorunlarda biraz boşluyor olabilirler onda haklısınız. Tamamen şans meselesi bu servis konusu. Düştüğün personele göre bile değişiyor.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Şu durumda etkileri daha iyi applenin. Ekranı kırdığında ekran değişiminde garantiyi kırmadan parasını alarak değiştiriyorlar diye biliyorum.
Küçük sorunlarda biraz boşluyor olabilirler onda haklısınız. Tamamen şans meselesi bu servis konusu. Düştüğün personele göre bile değişiyor.
Aynen tamamen şans.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55

Türkiye cihazının hepsine aynı muamele yapıyorlar. Velhasıl hiç birşey farketmiyor. Hepsine ilgi alaka gösteriyorlar. Bence hiç farketmez.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Kardeşim bu sözü söyleyenler neye göre söylüyorlar bilemiyorum. Ben müteaddid defa farklı yerden alınan Türkiye cihazı ile AppStore mağazasına gittim hepsindede alakadar oldular sadece tek fark Apple dan aldığın cihazı 14 gün içinde geri iade edebiliyorsun. O kadar.

Kudurcini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence telefoncu falan uğraşma direk apple'dan al ;)

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Bence telefoncu falan uğraşma direk apple'dan al ;)

Kardeş sen yanlış anlamışsın asıl apple dan alırsam uğraşacağım.Telefoncu takas fiyatına daha yüksek veriyor ve genpa ip6s 64 gb 3250tl ye satıyor.Telefoncuya satsam üstüne 1800-2000 tl vermem lazım.Genpa alırsam 1300 tl ye alıyorum.