İphone 6S mi, Note 4 mü yoksa Note 5 mi?

Bu konuyu okuyanlar

BilgeKagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iyi günler,
Elimde Samsung Galaxy S3 var.Telefonun kasmasından,donmasından rehberi açınca 2 dk beklemekten bıktım.
LG G4 alacaktım arkadaşımda ve kardeşimde anakart sorunu olunca vazgeçtim
Galaxy S7 alsam yine S3 gibi belli bir süre sonra kasacak. Note kullanan arkadaşlarım bu şekil bir sorun yaşamıyorlar

İphone 5s düşünüyordum geri ekranı ufak diye vazgeçtim.
Şimdi 6s, Note4 ve Note 5 arasında kaldım.

İphone da bankacılık işlemlerine girerken bir sıkıntı olur mu?

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bankacılık sisteminde neden bir sorun olsun ki ? Her telefon girebilir.Benim tercihim note 5 ten yana olurdu.Gelişmiş kamerası ideal pili ve ele oturan kullanışlı kasası cazip geldi.Ayrıca o eski s3 takilmalari filan kökten kalktı.Yenj arayüz ile bitirdiler eski sıkıntıları icin rahat olsun

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Note 4 neden listeye koydunuz anlamadım

Bu sorunun cevabı android telefon alsam olurdu bence iosda böle bi sıkıntıyla karşılaşmassınız çünkü androidden daha güvenilir

ve büyük ekran takıntınız yoksa 6s listedeki telefonları ezer geçer diyebiliriz

BilgeKagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 6S'lerde 32 gb var mı benim bildiğim kadarıyla yoktu.
Ancak Apple Türkiyede 32 GB gözüküyor.
iPhone 6s

Apple Türkiyede İphone 6S 32 GB 2.749,00 TL iken
Vatan Bilgisayar İphone 6S 16 GB telefonu 2.699 TL'den satıyor.
Bilginiz var mı

BilgeKagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 4 neden listeye koydunuz anlamadım

Bu sorunun cevabı android telefon alsam olurdu bence iosda böle bi sıkıntıyla karşılaşmassınız çünkü androidden daha güvenilir

ve büyük ekran takıntınız yoksa 6s listedeki telefonları ezer geçer diyebiliriz

Beyfendi neden Note 4 demişsiniz.
Note 5'in cam olması kafamı karıştırıyor ayrıca note 4'ün note 5 den biraz ucuz olması tek sebep bu.

Bütçeyi düşürmeye çalışıyorum. Ucuzun iyisi olsun istiyorum

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
İphone 6S'lerde 32 gb var mı benim bildiğim kadarıyla yoktu.
Ancak Apple Türkiyede 32 GB gözüküyor.
iPhone 6s

Apple Türkiyede İphone 6S 32 GB 2.749,00 TL iken
Vatan Bilgisayar İphone 6S 16 GB telefonu 2.699 TL'den satıyor.
Bilginiz var mı

32 gb daha ülkemize gelmedi ekim ortasında gelicek 2-3 haftaya o yüzden ne satsak kardır diyolar bilmeyenler alır nasıl olsa

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
6s derim bence 7 ile yarışıyorsa siz düşünün.:)

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Beyfendi neden Note 4 demişsiniz.
Note 5'in cam olması kafamı karıştırıyor ayrıca note 4'ün note 5 den biraz ucuz olması tek sebep bu.

Bütçeyi düşürmeye çalışıyorum. Ucuzun iyisi olsun istiyorum

Androidde ucuz ve eski telefonlara yönerseniz kaybederseniz güncelleme almıcaklar çünkü telefon almanınızın anlamı olmaz bana kalırsa .

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
note 4 devri bitti iphone 6s bence daha doğru olur. arkadaşın dediği gibi note4 7,0 alması zor yada geç olur olsa da son güncellemesi olur. Güncelleme de bir yana note 5 -7 çıktı 3 nesil eski cihaz 6s ile 1 nesil kaybetti onda da tasarım açısından fazla bir kayıp yok performans açısından ios daha başarılı kalır.

genel olarak 4 yıl ios kullandım 7 yıldır da android şuan işimi android de daha rahat yapıyorum ios da jb vs önceden çok kullanıyordum ama şuan mobil cihazda farklı kullanım şekli sergilediğim için

bütçe düşürecekseniz hiç note serisi almaya gerek yok şuan g8 var elimde ortalama 5-6 saat ekran süresi alıyorum performansı ağır oyun oynamazsanız çok yerinde dış tasarım metal alaşım parmak izi okuyucu note 4 den kat kat iyi fiyat olarak da note dan 300 lira düşük bunu alın derim ama uzun kullanım sunarmı derseniz birşey diyemem güncelleme geç gelir vs ama note 4 den aşşağıya kalır hiçbirşeyi yok hatta parmak izi vs daha iyi note 4 de aşşağıya sürtmek gerek oda kocaman ekranla çok zor.

alacaksanız parayı arttırın 6s yada note 5 alın en güzeli olur

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar iyi günler,
Elimde Samsung Galaxy S3 var.Telefonun kasmasından,donmasından rehberi açınca 2 dk beklemekten bıktım.
Galaxy S7 alsam yine S3 gibi belli bir süre sonra kasacak. Note kullanan arkadaşlarım bu şekil bir sorun yaşamıyorlar

aralarında en ideali note 5 kardeşim...

endspeed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 4
Hafıza kartı
Batarya değişimi
Açılır kapak
Tv İR göz yönetme
Parmak izi
Ram
3220 Mah
Kalemi
Son gelen güncelleme ile Doze modu mükemmel
Kendimde kullanıyorum
Tek sıkıntısı Türk Telekomda şebeke zayıfken sinyal zayıflaması onuda köyde yaşamıyorsanız sorun değil.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar iyi günler,

S7 alsanız kasmaz çünkü eskiden note cihazları s serisinden sonra çıkıyor ve daha güçlü donanımla geliyordu.Artık öyle değil(En azından note 7 ye kadar).Hatta note 5 ten daha güçlü bir cihaz s7.Öte yandan listede cihazların dengi iphone 6s değil iphone 6s bu cihazlardan çok daha güçlü bir cihaz.

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Androidin NOTE u S i olmaz. Bir sora sonra şişer. İos mu ya da android kullanacaksınız. Onu kararlaştırın.

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Note Alıcaksan da 5 al. Note 4 iyi ama arada pek fiyat farkı bile yok bir de eskisi artık.

availible509

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Note 5 kullanan biri olarak tavsiye ederim.Benim tercihim note 5 den yana olurdu daha özgürlükçü ve daha premium bi cihaz

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Yerinde olsam galaxy s7 alırdım. O s3 deki takılmayı şuan hiç bi telefonda yaşamazsın. s7 o listedeki her telefondan iyi bence

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7'de Note 7 ile birebir aynı donanıma sahip yani kasar mı diye dert etmenize gerek yok
Androidin şişme devri bitti. iOS gibi güncelleme ile telefon bitirilmiyor rom atar yoluna devam edersin3-4 sene sonra ama iosda böyle bir opsiyon yok ios direk telefonu bitiriyor.
Bu üçlü arasından Note 5 ikisinide silindir gibi ezer geçer.
Note 4 ünde 6sden avantajlı olduğu çok nokta var ekran batarya kamera vb özellikle video çekiminde OIS ile note 4 , 6sden daha başarılı ama bu fiyatlara çıkmışken S7 almak daha mantıklı bir süre note 5 kullandım kısa bir süre 1-2 hafta şimdi 5 aydır S7 kullanıyorum note 5 den daha iyi S7

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
6S almanızı tavsiye ederim, hiç bir zaman android cephesine güvenim yok. Çok kolay açıkları var özellikle sürekli uygulama yükleyen birisiyseniz. Çoğu uygulama izin istiyor yok kameraya izin verilsin mi rehbere izin verilsin mi vs
Ayrıca Samsung Note 4 eski cihaz olmamasına rağmen 7.0 gelip veya gelmeme durumu var çok fazla eski meyen cihaz a böyle şüphe yaşanması garip ayrıca biliyorsunuz Note 6 serisi atlandı Note 7 patladı ve kaldırıldı ve isim olarak da bayağı eskidi bu yüzden 6s

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
6S Al keyfine bak. Note 5 de iyi. Android istersen onu alabilirsin.

Note 4 bile iyi hala ama artık bu saatten sonra .

Son mesajlar