İphone 6S mi HTC 10 mu Almalıyım?

mdonmez86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhabalar foruma yeni katıldım öncelikle. Şuan büyçem ikisine de yetiyor sizce İphone 6s 64 gb mı yoksa HTC 10 mu almalıyım bu arada ikisi de yurtdışı pasaport kayıtlı olacak sizlerden ricam tarafsız ve doğru tercihe ulaşmamı sağlayan yorumlar yazılırsa çok memnun olurum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tarafsızlığın dibinde!! :Dolan biri olarak söylüyorum ki sabahtan akşama akşamdan sabaha kadar HTC 10

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Htc 10 ların bazılarında ekranlarına dokunmadık sorunu var diye biliyorum. Siz onu iyice bir araştırın hanı serilerinde varmış diye. Onunda dışında htc 10 sağlamlık, kamera, performans ve ses bakımından efsanedir. Her türlü htc 10 yani :D

ddogu.dogu.121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar foruma yeni katıldım öncelikle. Şuan büyçem ikisine de yetiyor sizce İphone 6s 64 gb mı yoksa HTC 10 mu almalıyım bu arada ikisi de yurtdışı pasaport kayıtlı olacak sizlerden ricam tarafsız ve
Tabikide htc 10 hiç tartismasiz hele bir kulakligi var beats bose yalan olur yanında ben dinledim beats de vardı orjinal bose da dinledim kulak içi olan ve sağlamlık zaten tartışılmaz bir tek hafıza 32

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Htc 10 bazen apple de yurt dışı hattı olmaz sa aktif edemiyorsun yurt dışı ürünlerin de

M

Murat Burç

SDN Okuru
Htcnin yeni modeline para yetiren note 8e de s8ede para getirir xz premiumada yetirir di bütçe kısıtlı belli

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Ben HTC 10 derim. Fakat İpad veyahut Macbook falan kullanıyorsanız, daha iyi senkronizasyon için 6S alın derim.

ddogu.dogu.121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Htcnin yeni modeline para yetiren note 8e de s8ede para getirir xz premiumada yetirir di bütçe kısıtlı belli
Ama samsungda iphone da guzel ama htc ben amiral gemi tabir ettigimiz m8 kullandım suanda da htc 10 kullanıyorum hem takılmıyo hemde cok saglam ama samsungla iphone cok nazik iphone 5s den sonrası cıt kırıldım samsung zaten cok nazik

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ama samsungda iphone da guzel ama htc ben amiral gemi tabir ettigimiz m8 kullandım suanda da htc 10 kullanıyorum hem takılmıyo hemde cok saglam ama samsungla iphone cok nazik iphone 5s den sonrası cıt kırıldım samsung zaten cok nazik
Onları da sorardı 7 plusuda sorardı bütçe kısıtlı diyorum bunlar daha tercih edilebilir demiyorum

mdonmez86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HTC 10 ekran demişsiniz arkadaşlar 2 farklı tip ben onu nasıl öğrenebilirim SHARP mı TİANMA ekran mı diye sanırım dediğiniz o

mdonmez86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim

mdonmez86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla ios un rahatlığı ve internet sosyal medya gezmesi çok daha akıcı keisnlikle kamera olarak sizce ciddi bariz fark var mı birde şınu da göz önünde bulundurmak isterim 1 sene sonra cihsz değiştirceğim zaman parasal değer kaybetme oranınıda

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Valla ios un rahatlığı ve internet sosyal medya gezmesi çok daha akıcı keisnlikle kamera olarak sizce ciddi bariz fark var mı birde şınu da göz önünde bulundurmak isterim 1 sene sonra cihsz değiştirceğim zaman parasal değer kaybetme oranınıda
aynen öyle gelde bunu samsung fanlarına anlat

M

Murat Burç

SDN Okuru
HTC arayüzü de gayet akıcı kamera tarafında çok ciddi var fark var kesinlikle HTC 10 almalısınız

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam 6s şarz iyi gidiyor kötü değil kuzen de bar 1 günü öıkartıyor yani hemen hemen daha ne arıcaz ki bu şarz konusunda
HTC 10 ile kıyaslanamaz HTC 10 ile kamera anlamında da kıyaslanamaz. HTC arayüzüde stabil bir arayüz.
6Sde olmayan videoı sabitlemek için kullanılan OIS htc10da hem ön hemde arkada var düşünün. Kamera olarak HTC 10 daha üstün kesinlikle daha üstün. HTC 10 yanında 6s hiçbirşey. 6S alırsanız elmanız olur. HTC 10 alırsanız son derece teknolojik bir cihazınız olur ses anlamında ekran anlamında HTC 10 arayüzüde gayet stabil ve 6S gücünde bir işlemcisi var bu yüzde 3-4 sene götürecek bir cihaz

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
nasıl bir hayal gücün var senin hayret ediyorum bir insana para versen bukadar karalamaz htc10nun işlemcisi 6s gucundeymiş yalanında bukadarı olmaz :D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
HTC-10-AnTuTu-w782.jpg
iphone-6s-antutu.jpg

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
sen şimdi o antutu testindeki rakamlara bakarakmı ölçüyosun işlemcisinin iyi olup olmadığını? 4 gb ramıda hatırlatırım yada videolu hız testlerine bakabilirsin açlış kapanış hızlarına uygulama geçişlerine oyun performanslarına sıcaklık derecelerine öyle antutuyla kantutuyla ölçülmez ona bakarsan ufacık iphone se 122000 civarı antutu puanıyla hızına gelince samsungun tum modellerini solluyor iphone 7 plusla aynı hıza sahip

M

Murat Burç

SDN Okuru
sen şimdi o antutu testindeki rakamlara bakarakmı ölçüyosun işlemcisinin iyi olup olmadığını? 4 gb ramıda hatırlatırım yada videolu hız testlerine bakabilirsin açlış kapanış hızlarına uygulama geçişlerine oyun performanslarına sıcaklık derecelerine öyle antutuyla kantutuyla ölçülmez ona bakarsan ufacık iphone se 122000 civarı antutu puanıyla hızına gelince samsungun tum modellerini solluyor iphone 7 plusla aynı hıza sahip
İki işlemci olarak aynı güçte . Bu bu kadar basit. Boş laf yapma.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İki işlemci olarak aynı güçte . Bu bu kadar basit. Boş laf yapma.
varsayalım senın dediğin olsun ramı 4gb işlemcisi işlemciside twisterla aynı olsun neden neticede bu hatice 10 telefonu 6sden yavaş demekki neymş haticeye deil neticeye bakmak lazım herkeze iphone kötü demenın anlamı yok yine neticede en çok kullanılan telefon iphone okadar milyonlarca insan onu tavsıye edıyorsa bi senmı akıllısın android diye tutturuyosun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu videoyu konu sahibine atıyorum başkaları cevap vermesin.
Al hocam izle oyunlarda iphone 7 720p ekran ve daha güçlü işlemci ile (htc 10 6s ayarında bir işlemciye sahip) iphone 7 öne geçiyor. Geri kalan uygulamalarda hep HTC 10 önde kesinlikle HTC 10 almalısın. uzun süre sorunsuz bir şekilde götürecek güzel bir cihaz ve kamera anlamında 6sden çok üstün

mamyymert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Abi samimi olarak söylüyorum android ne kadar iyileştirilmiş olsada bence ios kadar stabil bir duruma gelemedi. Onu da geçtim mac kullanan arkadaşlar bilir sadece yazılım olarak değil donanım olarakta apple gerçekten kaliteli üretim yapıyor. Mac Pro kalitesinde bir pc ben göremedim. Aynı şekilde telefonda da bence alıyorsanız Apple alın uzun yıllar kullanın benim abim o kadar hor kullanır. iPhone 6 kullanıyor hala :)

mdonmez86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok kafam karıştı çok valla ne yapcam bir türlü bilemedim

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kalite
1. APPLE
2. huwaei