İphone 6S Fiyatı Hakkında?

Bu konuyu okuyanlar

Can Paksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Merhaba Arkadaşlar 6S 16 GB Almak İstiyorum Şu Anda 1 Yıl Apple Garantili(İthalatçı) Hepsiburadada 2550 TL İphone 7 Çıksa Bile Çok Pahalı Olur Eylül-Ekim Max Kasımda Alacağım Uzun Süre Kullanacağım(4.Yıl)İphone 7 Çıkınca İthalatçı Garantili Ne Kadara Düşer Bütçem 2000 TL Ne Kadar Olur Tahmininizce

Son düzenleyen moderatör:

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
2000 liraya kadar düşmez bence başka telefon bak yada biraz daha biriktir...

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba Arkadaşlar 6S 16 GB Almak İstiyorum Şu Anda 1 Yıl Apple Garantili(İthalatçı) Hepsiburadada 2550 TL İphone 7 Çıksa Bile Çok Pahalı Olur Eylül-Ekim Max Kasımda Alacağım Uzun Süre Kullanacağım(4.Yıl)İphone 7 Çıkınca İthalatçı Garantili Ne Kadara Düşer Bütçem 2000 TL Ne Kadar Olur Tahmininizce

Merhaba,

Oncelikle yazilarimiziin tamamini kalin harflerle yazmiyoruz. Bu forum kurallari geregince yasak.

Konuya gelecek olursak illa hepsiburada'ya bagli kalmayin. Sahibinden'de esnaf telefoncular 1 yil genpa,kvk garantili sifir iphone 6s 16gb 2350 tl'den satiliyor. Buralarda bile eylul ekim aylarinda 2000 tl'ye dusmez 6s'ler. Apple tarafinda bir urun almak icin s serilerinde fiyat dususu cok olmaz. O nedenle siz butcenizi arttirmaya gayret edin illa 6s almak istiyorsaniz. Apple fiyatlarinda fiyatlar kolay kolay dusmez.

M

Murat Burç

SDN Okuru
samsung türkiye garantili s7 2400-2500 e bulunabiliyor hemde vatan bilgisayarın gece kampanyaları ile 6sden daha iyi bir telefon eminim bir çok kişi bana katılacaktır

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
samsung türkiye garantili s7 2400-2500 e bulunabiliyor hemde vatan bilgisayarın gece kampanyaları ile 6sden daha iyi bir telefon eminim bir çok kişi bana katılacaktır
Uzun süre kullanacağını söylüyor yoksa S7 gayet iyi telefon ama android yapısı 4 yıl sıkıntı.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
7 çıkmadan ithalatçıyı düşünmek de garip

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uzun süre kullanacağını söylüyor yoksa S7 gayet iyi telefon ama android yapısı 4 yıl sıkıntı.
eskiden toucwiz 2 sene cortlardı bak note 4e çatır çutur çalışıyor 4 senede gider hem android adına konuşma toucwiz adına bari konuş 4 sene giden htc sony yokmu

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
eskiden toucwiz 2 sene cortlardı bak note 4e çatır çutur çalışıyor 4 senede gider hem android adına konuşma toucwiz adına bari konuş 4 sene giden htc sony yokmu
Var ama ölüyorlar artık o devreden sonra ıphone lar ölmüyor bak geçen forumda 3gs kullanan biri vardı sadece kendi hatasıyla bozduğunu söyledi teefonu yoksa daha giderdi 2009 da çıkan telefon 3gs sen düşün gerisini s7 önerdiğin için s7 e laf yaptım android yapısı gereği dememin sebebi dosyaları üst üste koyar bir şekilde şişme yapar bu da telefonu yavaşlatır s7 nin arayüzü yani touchwiz görsellik ve işlevsellik bakımından fazla dolu olduğundan bu sıkıntıları yaşar uzun süre kullanımda kendin de biliyorsun htc-sony var diyorsun ama adama s7 öneriyorsun ilginç touchwiz iyileşti diyorlar bunu öğrenmenin tek yolu s8 çıkmasına yakın s6 kullananlara sormak lazım telefonda kasma donma felan var mı eğer yoksa dersin touchwiz düzelmiş şuan bir şey demek zor note 4 ün çatır çatır çalışmasının sebebi daha yeni güncelleme almış olması 6.0 ile yeni touchwiz geldi artık güncelleme almayacak ama o touchwizi stabil dediklerinden daha uzun götürür.