İphone 6s ekran sorunu ve satıp ucuza yeni iphone almak

Bu konuyu okuyanlar

AppleArda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 6s kullanıyorum ekran kendi kendine kararıyor ( otamatik aydınlatma zaten kapalı ) bunu satıp başka bi iphone modeline geçmek istiyorum üstüne 1000 tl koyup ikinci el ne alabilirim telefonu güvenilir bi yerden alcam

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
iphone 6s kullanıyorum ekran kendi kendine kararıyor ( otamatik aydınlatma zaten kapalı ) bunu satıp başka bi iphone modeline geçmek istiyorum üstüne 1000 tl koyup ikinci el ne alabilirim telefonu güvenilir bi yerden alcam
Telefonu sattığın yerden alırsan ucuza gelir yeni alacağın telefon.Takas gibi yani.7 alabilirsin.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Dostum tamiri kolaysa hiç uğraşma bence iPhone 7 almak için

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
6s ışık sensörü arızalıdır
Takasa gir yada garantiye ver

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Garantisi varsa garantiye ver büyük ihtimal değişim verirler hiç açmadan o şekil de satmaya çalış daha yüksek fiyata satarsın gerisi kolay. Tam ayırdığın fiyatı söylersin ona göre bir cihaz öneririz o şekil de çok ucuza almaya çalışırlar Arıza varsa

AppleArda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Garantisi varsa garantiye ver büyük ihtimal değişim verirler hiç açmadan o şekil de satmaya çalış daha yüksek fiyata satarsın gerisi kolay. Tam ayırdığın fiyatı söylersin ona göre bir cihaz öneririz o şekil de çok ucuza almaya çalışırlar Arıza varsa
Keşke garantim olsaydı ama şubat ayında bitti şu anda batarya konusundanda çok şikayetçiyim çok kullandığım için beni 4 saat idare edebiliyor sadece plus alsam mantıklı olur mu ?