IPhone 6s Arka Kasanın Boyası Kalktı

Bu konuyu okuyanlar

leviathanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaslar bılen bılır, hanı su temperlı korumalar olur ya(resımde gosterdım) ıkı taraflı. 2 hafta kullandıktan sonra kılıfı sokmek ıstedım fakat arka taraftakını sokunce onunla beraber telefonun bazı yerlerındekı boya parcaları da kalktı. bunun ıcın apple ın teknık servısıne goturmem ıstendıç sızce ne olur durum? yenı bır telefon mu verırler yoksa kasasını mı degısırler? veya hıc bır ıslem gormeden telefon gerı mı gelır bana?

not: her hangı bır darbe almadı telefon.

Ekli dosyalar

• i6-renkli-2_2.jpg
    i6-renkli-2_2.jpg
    48.6 KB · Görüntüleme: 1,432

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Dostum bu tür kılıflar telefona zarar veriyor hafif sert oldukları için çıkarırken zorluıyorsun sonra hoppa telefon çizildi kılıftan çıkarırken çizildi dersen kimse sana yardımcı olmaz keşke bi de boyası kalkan yeri gösterseydin bize neyse olacaklar şu
1.Telelonu sıfırlar geri gönderirler
2.Kasa değişimi olmaz senden yeni telefon +1.500bin tl yeni telefon masrafı isterler ille yeni versinler dersen
3.Son çare boya attır diyecem ama böyle kötü durumda espri olacak ama olacaklar bu seçim senin.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
arkadaslar bılen bılır, hanı su temperlı korumalar olur ya(resımde gosterdım) ıkı taraflı. 2 hafta kullandıktan sonra kılıfı sokmek ıstedım fakat arka taraftakını sokunce onunla beraber telefonun bazı yerlerındekı boya parcaları da kalktı. bunun ıcın apple ın teknık servısıne goturmem ıstendıç sızce ne olur durum? yenı bır telefon mu verırler yoksa kasasını mı degısırler? veya hıc bır ıslem gormeden telefon gerı mı gelır bana?

Yenisini vermezler.Kozmetik hatalar müşteri hatasıdır apple ın sitesinden bakabilirsin.Değişim olmaz ama ücretli değişim yaparsınız.1100 tl gibi bir rakama yenisini verirler.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Yenisini vermezler.Kozmetik hatalar müşteri hatasıdır apple ın sitesinden bakabilirsin.Değişim olmaz ama ücretli değişim yaparsınız.1100 tl gibi bir rakama yenisini verirler.
1.500tl alıyorlar genpaya sormuştum daha önce bence silikon koyu bir kılıf al gözükmesin çokta kafaya takma benimkindede köşe tarafı anathtarı cebe atarken ufak çizildi dert etmiyorum çok yeni telefon parası boyası kalktı diye vermek insanın içine oturur ip5'te yaşamıştım bunu.Geçmiş olsun Levitian

leviathanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1.500tl alıyorlar genpaya sormuştum daha önce bence silikon koyu bir kılıf al gözükmesin çokta kafaya takma benimkindede köşe tarafı anathtarı cebe atarken ufak çizildi dert etmiyorum çok yeni telefon parası boyası kalktı diye vermek insanın içine oturur ip5'te yaşamıştım bunu.Geçmiş olsun Levitian

Ekli dosyalar

• IMG-20160509-WA0000.jpeg
    IMG-20160509-WA0000.jpeg
    741.7 KB · Görüntüleme: 2,622

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Boyayı kılıf almış götürmüş bu tür kılıflar boyası kurumadan ambalajlanıp satılıyor haliyle de takınca boyaya yapışıyor servisin müdahale edeceğini zannetmiyorum ya da yenisini parayla alırsın.koyu renkte silikon kılıf alırsan zaten belli olmaz hiç

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

apple'ın orjinal ürünü ise ürün kaynaklı hata olduysa şikayette bulunursanız bir şeyler elde edilebilir ama dışarıdan temin edilen bir ürün ve sorun ürün kaynaklı ise apple kesinlikle onarmaz

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Apple geri almazsa aynı kılıftan tak öyle kullan veya düz kılıfsız kullan. Takma kafana.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bunun için değişim olmaz tek çözüm bir kılıf alıp takman ve orayı görmemen unutman...