iPhone 6s Apple Watch ile asla eşleşmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Merhaba iPhone 6s ile Apple Watch ismi eşleştiremiyorum iPhone’un yazılımı güncel değil arızası alıyorum iPad ve mac’ede eşlemeyi denedim. Ama yapamıyorum iki tane watch kullanıyorum bunu spor saati yapacağım bu yüzden sadece iPhone 6s bağlanmasını istiyorum lütfen yardımcı olun altıs Apple Watch Bağlayamıyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Merhaba iPhone 6s ile Apple Watch ismi eşleştiremiyorum iPhone’un yazılımı güncel değil arızası alıyorum iPad ve mac’ede eşlemeyi denedim. Ama yapamıyorum iki tane watch kullanıyorum bunu spor saati yapacağım bu yüzden sadece iPhone 6s bağlanmasını istiyorum lütfen yardımcı olun altıs Apple Watch Bağlayamıyorum
7 altına destek kesildi diye biliyorum normal bağlanamaman ?

Bence hiç uğraşma derim

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Eğer Apple Watch Series 4 veya üstü bir Apple Watch’nız varsa ve WatchOS 9 a güncellemişseniz iOS 16 yüklü iPhone gerekiyor. Yani iPhone 8 veya üstü bir cihazınızın olması gerekiyor.