iPhone İphone 6S almalı mıyım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

H1ÇK1R1K

Asistan
Ayriyeten samsungun s ve note serisi harici telefonları alınmaz bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:


Teknoloji işi şans işi zaten. Ama şuanda nerede araştırma yaparsanız yapın 3bin bandında alınabilecek telefon ya realme 6dır yada rn9 pro dur. Harici bir telefon fp olarak alabileceğinizi düşünmüyorum.
Haklısınız. Ama, Yeni S ve Note serisi telefonlar da alınabilecek durumda değiller. (Fiyat/Kalite)
 

şerifIssı!

Üyecik
Uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız bence değmez hem eski bir modeli hemde pahalı bence biraz daha üstüne para eklemeyi düşün veya başka markalara bak derim.
 

Yasiin

Profesör
Redmi note 9s mi yoksa sizce note 9 pro mu siz note 9 pro kullanıyorsunuz ama tarafsız olmak gerekirse ne dersiniz?
9S ile 9 Pro arasında büyük bir fark yok, 9sde sadece kamera 48mp hızlı şarj olarak 18 wat mevcut, aralarında ahım şahım bir farkta yok bence bütçeniz el veriyorsa 9 pro almanızı öneririm fakat bütçeniz yetmiyorsa 9sde alabilirsiniz.
 

ikakbay

Üyecik
kimse ilk mesajı okumamış anlaşılan, bence dediğin kullanımda rahatlıkla alabileceğin bir cihaz bence. uzun yıllar kullanabilirsin, tamiri, yedek parçası ile oldukça yaygın bir model.
 

panzr

Profesör
Merhabalar,

şuan bana bir telefon lazım ama hani telefon sadece arama için müzik dinlemek için falan en kötü haftada 2-3 saat sosyal medya için ve iphone 6S almayı düşünüyorum. İpadim var genel olarak herşeyde kullandığım cihaz bu alacağım telefonda iphone olursa hani aygıtlar arası iletişimde daha rahat olurum ayrıca 6Sin üstü telefon alırsam her kulaklığı kullanamam kablolu kulaklıkları tercih ediyorum ama iphone kulaklıkları çok rahatsız ediyor ve benim gün içerisinde 10 saatten fazla müzik dinlediğim oluyor hani müziksiz olmaz.
Fikirlerinizi söyler misiniz?
Çok eskidi. Almanı önermem. Eğer bu zamanda iPhone almak istersen iPhone 8 ve üzeri cihazları almalısın. Kulaklık konusuna gelirsek o sorunu ise 24 TL'lik bir adaptör ile halledebilirsin.
 

Son mesajlar

Üst