iphone 6s 32 gb vs htc 10 önerilerinizi bekliyorum

Sizin seçiminiz ne olurdu?

• htc 10

Kullanılan: 12 44.4%
  • iphone 6s 32gb

Kullanılan: 15 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
beyler ay başı telefon almayı düşünüyorum sizce 6s 32 gb mı htc 10 mu almak daha mantıklı birde şuan piyasada iphone 6s 32 gb görünmüyor sadece apple stroeda var oda 2-3 hafta içinde teslim edilir diyor iphone 6s 32 gb almak istersem apple store hariç nerden bulabilirim.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
beyler ay başı telefon almayı düşünüyorum sizce 6s 32 gb mı htc 10 mu almak daha mantıklı birde şuan piyasada iphone 6s 32 gb görünmüyor sadece apple stroeda var oda 2-3 hafta içinde teslim edilir diyor iphone 6s 32 gb almak istersem apple store hariç nerden bulabilirim.

Şuan için hiçbi yerden alamazsın 6s 'ı büyük ihtimalle iphone 7 ile 32 gb 6slerde gelcek ilk olarak appstoreda satışa çıkar diye düşünüyorum sonra vatan bimeks mediamarkt gibi mağazalara dağılır

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şuan için hiçbi yerden alamazsın 6s 'ı büyük ihtimalle iphone 7 ile 32 gb 6slerde gelcek ilk olarak appstoreda satışa çıkar diye düşünüyorum sonra vatan bimeks mediamarkt gibi mağazalara dağılır
o zaman ay başı telefon alıcağımı düşünürsem oklar htc'ye yöneliyor peki htc 10'nun en kötü tarafı nedir iphone göre birde sizce 6s 32 gb çıkmasını beklemeli miyim değer mi sizce

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
o zaman ay başı telefon alıcağımı düşünürsem oklar htc'ye yöneliyor peki htc 10'nun en kötü tarafı nedir iphone göre birde sizce 6s 32 gb çıkmasını beklemeli miyim değer mi sizce

Bana göre ikiside seni üzmez anroidde samsung alcağıma htc alırım ben şahsen sende o tarafa yönelmişsin senin tek tercihin android telefonmu istiyorum iosmu ayrıca 6s 32 gb versiyonu 2 -3 haftaya gelir 14 ekimde iphone 7 gelicek zaten bi aksilik olmazsa bende iphone 7 almayı düşünüyorum

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bana göre ikiside seni üzmez anroidde samsung alcağıma htc alırım ben şahsen sende o tarafa yönelmişsin senin tek tercihin android telefonmu istiyorum iosmu ayrıca 6s 32 gb versiyonu 2 -3 haftaya gelir 14 ekimde iphone 7 gelicek zaten bi aksilik olmazsa bende iphone 7 almayı düşünüyorum
cevapların için teşekkürler şuan kararımı bekleme üzerine aldım belki o sırada htc 10'da indirime girer

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Siz ios mu and mı ona karar verin. Ki bence 6s daha iyi bir karar olur.

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Siz ios mu and mı ona karar verin. Ki bence 6s daha iyi bir karar olur.
htc'yi tercih etmem androidden ziyade telefonun müzik dinleyenler için çok güzel bir seçim olacağı , iphone'da ise kamerasının anlık çekimlerde iyi sonuçlar vermesi zaten iki telefonun işletim sistemleri stabil her ikiside

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
htc'yi tercih etmem androidden ziyade telefonun müzik dinleyenler için çok güzel bir seçim olacağı , iphone'da ise kamerasının anlık çekimlerde iyi sonuçlar vermesi zaten iki telefonun işletim sistemleri stabil her ikiside
İphone un da müzik çıkışları çok iyi. Pek fark hissetmezsiniz

erdemsrmsk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
ilk olarak şunu söyliyeyim hangisini alırsan al seni üzmez çünkü ikiside çok stabil telefonlar.
iphone 6s kullanmış birisi olarak ben sana HTC 10 öneririm nedeni ise kamera, ses, kulaklık gibi unsurlar. yani her yönden güzel bir telefon ve bence 6s den daha iyi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kesinlikle hissedersiniz bir Htc Boomsound ile İphone'nin ses çıkışı asla aynı seviyede olamaz kendim bizzat M8 Kullanıyorum ve gercekten olağanüstü bir ses çıkışı var.
Apple'da da ipod temelli bir bakın isterseniz.

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şimdi ben htc alsam ve kendi kulaklığını kaybetsem yine o kalitede bir kulaklık alamam (malum fiyatı yüksektir) , o zamanda iphone ile htc arasında ses çıkışları arasında bir fark kalmaz galiba yani kendi kulaklığı olmadığı takdirde o farkı hissedemiycem gibi sizce doğrumu düşünüyorum

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
şimdi ben htc alsam ve kendi kulaklığını kaybetsem yine o kalitede bir kulaklık alamam (malum fiyatı yüksektir) , o zamanda iphone ile htc arasında ses çıkışları arasında bir fark kalmaz galiba yani kendi kulaklığı olmadığı takdirde o farkı hissedemiycem gibi sizce doğrumu düşünüyorum
Doğru düşünüyorsun.

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yorumlara bakarak özellikle kulaklıkla ilgili olana bakarak iphone almak daha mantıklı şuan 32 gb 6s alma imkanım yok (çünkü piyasada yok) o zaman 6s 64 gb ithalatçı alma seçeneği kalıyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
yorumlara bakarak özellikle kulaklıkla ilgili olana bakarak iphone almak daha mantıklı şuan 32 gb 6s alma imkanım yok (çünkü piyasada yok) o zaman 6s 64 gb ithalatçı alma seçeneği kalıyor
daha iyi olur zaten apple da garanti sorunu yok 1 yıl garantiniz ve 2 kat hafızanız olur;)

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Yalniz alali 2 yil oldu ve orjinal kulakligi bozuldu samsung s3 cihazimin kulakligini kullaniyorum uzun zamandir . Gecis yaptigimda pek fark hissettirmedi ama tabiki orjinal kulakligi gibi olamaz. Bu arada orjinal kulakligi 85-80 TL arasi degisiyor bi kulaklik icin biraz pahali ama buna degiyor, karar sizin.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
bende 6s için. ben orada tüm apple ürünlerini kastettim
Ben Iphone 6S' in ses cikisina kotu demiyorum yanlis anlasilmasin Gerek basslar gerek tizler olsun cok guzel hitap ediyor . Ama ayni kulaklik ile M8 de dinleyince insan bambaska bir dunyaya daliyor. Ustelik M8 2014 Cikisli bir telefon 2016 ya kadar eminimki Boomsound'da gelistirmeler yapilmistir simdi tadindan yenmez :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben Iphone 6S' in ses cikisina kotu demiyorum yanlis anlasilmasin Gerek basslar gerek tizler olsun cok guzel hitap ediyor . Ama ayni kulaklik ile M8 de dinleyince insan bambaska bir dunyaya daliyor. Ustelik M8 2014 Cikisli bir telefon 2016 ya kadar eminimki Boomsound'da gelistirmeler yapilmistir simdi tadindan yenmez :)
orası öyle canım:D

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
beyler yorumlarınız için teşekkürler kafamda birşeyler oluştu ay başı artık seçimimi yaparım bakalım o güne kadar neler öğrenicem

nehirhamit007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
baskından ziyade herkesin yaptığı yorum bakış açısına göre gayet mantıklı yorumlar, şuan iphone alma kafasındayım olurda htc 10 fiyatı düşerse htc 10'uda alabilirim ikiside kaliteli telefon sonuçta fiyatta hangisi uygun olursa onu alıcam nede olsa öğrenci kafası Xd

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
iPhone 6s al 7'ye bakma sana havlu attırır.Htc'de güzel tel ama kötüledi baya bir de bu Andromeda belası yolda.:)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
baskından ziyade herkesin yaptığı yorum bakış açısına göre gayet mantıklı yorumlar, şuan iphone alma kafasındayım olurda htc 10 fiyatı düşerse htc 10'uda alabilirim ikiside kaliteli telefon sonuçta fiyatta hangisi uygun olursa onu alıcam nede olsa öğrenci kafası Xd
Şu anda iPhone daha uygun. Madem öğrencisin al ios 4 sene kafan rahat olaun, ne kasar ne donar