İphone 6 Wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar cihazımın wifisinde sıkıntı var modem ancak dibine girersem 3 diş çekiyor yan odaya geçince 1 diş 2-3 metre ilerisinde 2 diş çekiyor bu sorunun sebebi ne olabilir yada donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu nasıl öğrenebilirim apple destek hattıyla görüştüm telefonu inceledkle bataryasından touch id'sine kadar herşeyinin düzgün çalıştığını söyledi wifi de donanımsal sorun olduğunu düşünmüyorum ama yinede emin olmam lazım

hakannas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer Apple destek sana bu cevabı verdiyse yapacağın temiz bir geri yükleme yapmak olacaktır. iTunes üzerinden bunu gerçekleştirebilirsin.

hakannas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başka modemlerde de mi aynı sorunu veriyor? Ayrıca cihazının anten çevresini engelleyen herhangibir kalın kılıf falan kullanıyorsan onlarıda çıkar. işe yaramazsa eğer Apple Store'a gidip göstermeni öneririm. Fabrikasyon bir hatasıda olabilir.

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Başka modemlerde de mi aynı sorunu veriyor? Ayrıca cihazının anten çevresini engelleyen herhangibir kalın kılıf falan kullanıyorsan onlarıda çıkar. işe yaramazsa eğer Apple Store'a gidip göstermeni öneririm. Fabrikasyon bir hatasıda olabilir.
evet her modem için geçerli bu sorun kılıfı çıkarmam etki etmiyor malesef.Cihazın garantisi bitti hocam bitmese bile başka bi yerde cihaza ekran taktırdım garanti yok yani malesef

hakannas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekranı değiştirirken değiştiren kişi alt tarafta antenlere zarar vermiş olabilir. Bilen bir teknik servise götürmeni yada bilen bir kişiye göstermeni tavsiye ederim. Alt antenin değişmesi sorunun çözülmesine yardım edebilir.