iPhone 6 Plus VS Samsung Note 4

Yanner

Üyecik
Bu iki telefon arasında kalsaydınız hangisini alırdınız.

Not:Kağıt üstündeki verilerle karşılaştırmayınız. Ikiside ayrı dünyaların amiral gemisi.:biggrin:

Subzero0*

Doçent
Yaklaşık 2 yıldır android kullaniyorum ve son zamanlarda kasma olsun takılma olsun çok yaşıyorum. Telefonu ilk aldığımda diyorlardi kasma yapıyor zamanla diye ama hiç inanmazdim, bu sorunları ben de yaşamaya başlayınca hak verdim.
Android belli bir süre sonra kasma takilma veya yavaşlama gibi sorunlar yasatiyor.
Kesinlikle kullanıcı ile ilgili demeyin telefonuma gözüm gibi bakıyorum neredeyse oyun bile yüklü değil o derece...
Daha önce ios kullanma deneyimim olmadı ama Iphone 6 Plus almayı düşünüyorum bakalim hayırlısı..

Yanner

Üyecik
Bende iPhone 4 var. 4 senelik bir telefon ama hala taş gibi s3 le aynı senede çıktılar ama s3 te dünya kadar sorun oluyor ben daha kafamı ağırıtıcak bi sorun görmedin iph4 te ama bu konuyu açmamın nedeni kafamın çok karışık olması ve kasım - aralık arası telefonu yenileyeceğim için bu iki telefon arasında kaldım diğerlerini eledim ama samsunga bende korkarak yaklaşıyorum.

Subzero0*

Doçent
Samsung kullanıyorum hep sorunlar ayni s4 ve note 2 var bende ikisinde de mi zamanla takilma sorunu olur en iyisi iphone bence deneyip göreceğim

rapperengo

Üyecik
Bende 4s den iphone 6 veya note 4 e geçmeyi düşünüyorum iphone 6 alsam 4s den farkı ekran boyutu ve touch id olucak diğer arayüz kullanım felan hep aynı yani note alsam diyorum acaba pişman olurmuyum felan valla bende napsam bilemedim konuyu takipteyim

Samsung s5 ve note 4te touchwizi dahada gelistirdi eski touchwiz gibi olmaz ama butun android telefonlar iphone gibi seri calismaz.note 4 cok iyi ama ben olsam note 4 alirdim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Samsung s5 ve note 4te touchwizi dahada gelistirdi eski touchwiz gibi olmaz ama butun android telefonlar iphone gibi stabil calismaz.note 4 cok iyi ama ben olsam note 4 alirdim.

Samsung s5 ve note 4te touchwizi dahada gelistirdi eski touchwiz gibi olmaz ama butun android telefonlar iphone gibi stabil calismaz.note 4 cok iyi ama ben olsam note 4 alirdim.

Bu iki telefon arasında kalsaydınız hangisini alırdınız.

Not:Kağıt üstündeki verilerle karşılaştırmayınız. Ikiside ayrı dünyaların amiral gemisi.:biggrin:
açık konuşuyorum 128 gb lık iphone 6 plus a 3200 tl ye yakın bir mebla verecegime gider 64 gb lık bir note 4 alırım :) bakarım keyfime aslında plus dicektim fakat ios bana göre değil kapalı sistem bence sıkıcı android gibi widget li bir yapısıda yok zaten sd kart yok itunes e baglısın applen kurullarına uymak zorunda değilim açıkcası birazda bu yüzden androidli seçiyorum yani tercihim note 4 :)

açık konuşuyorum 128 gb lık iphone 6 plus a 3200 tl ye yakın bir mebla verecegime gider 64 gb lık bir note 4 alırım :) bakarım keyfime aslında plus dicektim fakat ios bana göre değil kapalı sistem bence sıkıcı android gibi widget li bir yapısıda yok zaten sd kart yok itunes e baglısın applen kurullarına uymak zorunda değilim açıkcası birazda bu yüzden androidli seçiyorum yani tercihim note 4 :)

iPhone jeal break yaparak kısıtlamalardan kurtulabilirsin.