Iphone 6 plus mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu an s7 edge kullanıyorum ancak telefonda çizikler meydana geldi ekranda ve telefonun arkasında birde çok fazla ısınıyor garantide ekran , home butonu, yan çerçeve daha önce değişmişti telefonumu verip iphone 6 plus + 200 tl almayı düşünüyorum sizce mantikli mi ?

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
s7 edge'yi nasıl o duruma düşürdün anlamış değilim ben hem note 5 hem s7 edge hemde iphone 6 var elimde en memnun olduğum s7 edge hem hızlı hem orta boyutta rahat bir telefon oyunları gayet iyi oynatıyor ram vs özellik olarak rakiplerini sollamış bir telefon.
kardeşim sen iphone'yi alsanda aynı duruma getirirsin alsanda fayda etmez onuda parçalarsın :) :D

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
:) s7 edge,in bahtı karaymış diyelim sen ne dersin alayım mı iphone 6 plus
--- Gönderi Güncellendi ---
s7 edge'yi nasıl o duruma düşürdün anlamış değilim ben hem note 5 hem s7 edge hemde iphone 6 var elimde en memnun olduğum s7 edge hem hızlı hem orta boyutta rahat bir telefon oyunları gayet iyi oynatıyor ram vs özellik olarak rakiplerini sollamış bir telefon.
kardeşim sen iphone'yi alsanda aynı duruma getirirsin alsanda fayda etmez onuda parçalarsın :) :D

:) s7 edge,in bahtı karaymış diyelim sen ne dersin alayım mı iphone 6 plus

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim iphone al alma demiyorum ben ama temiz bak telefonuna sağlam kullan.
iphone gayet başarılı en azından malının arkasında sonuna kadar duran bir marka alsanda pişman çıkmassınki zaten iphone 6 plus gayet iyi bir telefon onuda yaklaşık 1 ay kadar kullandım :) gayet iyi bir performansı var fakat çok büyük o konuda sorun yaşarsın

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim iphone al alma demiyorum ben ama temiz bak telefonuna sağlam kullan.
iphone gayet başarılı en azından malının arkasında sonuna kadar duran bir marka alsanda pişman çıkmassınki zaten iphone 6 plus gayet iyi bir telefon onuda yaklaşık 1 ay kadar kullandım :) gayet iyi bir performansı var fakat çok büyük o konuda sorun yaşarsın
Saol kardeşim iyi kullanmaya çalışacağım:)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Şu an s7 edge kullanıyorum ancak telefonda çizikler meydana geldi ekranda ve telefonun arkasında birde çok fazla ısınıyor garantide ekran , home butonu, yan çerçeve daha önce değişmişti telefonumu verip iphone 6 plus + 200 tl almayı düşünüyorum sizce mantikli mi ?
Kötü bir tabir olucak ama ''attan inip, eşeğe binmek'' gibi olur yaşadığın durum. Net bir şekilde asla takas edilmez ip6+ ile.
Senin kullanış tarzı ve düşünce mantığınla olayı yorumlarsak, İp6+ ta çizilicek o zaman onuda ip6 ile takas etmek zorunda kalıcaksın, onuda ip5s ile... Yani bir paradoks oluşturcaksın. Gerek yok böyle bişeye. S7 edge ile devam et

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
iPhone 7 tavsiye ederim çünkü 7 en az 3 sene daha güncelleme alır 6 s'in bu kadar alacağını sanmıyorum.

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki 6s plus nasıl olur ben çok fazla para vermek istemiyorum zaten s7 edge e baya verdik

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yine saçmalık yine saçmalık. 6S Plus telefon mu be.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
şu anda babam bana bağırıyor benim kartımı S7 edgeden çıkart devamlı sorunla mı uğraşacam diye
Babam Talk back özelliğini açmış telefon dondu çözemedik servise gitti.Yapıldı geldi ardından ekranda pembe çizgi çıktı hoba tekrar servise
Adam en son sök at benim kartımı ben telefon alacam dedi
6 s Plus al derim iPhone 7'den kayda değer bir farkı yok uzun süre güncelleme alır o cihaz

iPhone 7 Plus - iPhone 6s Plus Karşılaştırma - ShiftDelete.Net

Kaynak shiftdelete.net

Reaksiyon puanı
258
iPhone 6s Plus öneririm.Çevremde kullanan var baya memnunlar.Ama eğer alabiliyorsan İPhone 7 Plus al.Ben 2 haftadır kullanıyorum baya da memnunum ve ilk iOS telefonum sen düşün artık.