iphone 6 garanti var, teknik servis kullancı hatası deyip işlem yapmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar telefonumun ekran ortasında beyaz bir nokta oluşmuş pixel hatası yani ölü pixel denmekte, toz çay şekeri tanesi kadar pek dikkat edilmiyor ama uzun bakıldığında ister istemez göz alıyor. garantiye verdim 16 gündür garantide olmasına rağmen bana '' BASKI KASMA SONUCU KASA EĞİK KÖŞEDEN KÖŞEYE. LCD PANEL BU EĞİMDEN HASARLI. ONARIMI İÇİN LCD PANEL 700 + KASA 250 TL DEĞİŞİMİ GEREKİR. / 31.10.2016 ARANDI İADE TALEP EDİLDİ. '' böyle bir yanıt verdiler. şaşırdım kaldım. telefonumda böyle bir hata böyle cvp vereceklrini hiç düşünmedim. çünkü bugüne kadar garantili verdiğim her ürüne işlem yağıldı. nokia sından tutun, ericsona, hatta evimizde kullandığımız çamaşırmakinasına dahi fazla çamaşır atmamızdan kaynaklı bozuldu, adamlar gelip garanti kapsamında olduğu için yaptılar en ufak ücret almadılar. ki iphone 6 nın hiç bir şekilde bu denli kasma veya ekran köşeleri baskı görmüş saçma sapan bir yanıtla ürünü göndermelerine anlam veremedim. GARANTİ VAR! şimdi ben bu durumda ne yapmam lazım??

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
işin yani ben bu kadar kasma ne yaptım telefona onu düşündüm. ki söyledikleri yanıt ile benim telefona uyguladığım fiziksel bir destek yok tamamen yalan

Son mesajlar