İphone 6 bu zamanda alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Bartux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba öncelikle iphone 6 alıcam ama çıkalı baya oldu biraz daha verip 6s mi alsam diye düşünüyorum fakat16 gb lık alıcam iphone 6 16 gb işimi görür gibi geliyo 6s 16 gb ise gormez gibi geliyo live photo 4k video vb şeylerden dolayı ve aradaki fiyat farkı kamera özelliğine değer mi bu kadar arkadaşlar sağolun şimdiden.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bende 6 kullanıyorum 16 lık bana yetiyo çok şükür daha bu zamana kadar bi sıkıntısı da olmadı 14 aydır...

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar merhaba öncelikle iphone 6 alıcam ama çıkalı baya oldu biraz daha verip 6s mi alsam diye düşünüyorum fakat16 gb lık alıcam iphone 6 16 gb işimi görür gibi geliyo 6s 16 gb ise gormez gibi geliyo live photo 4k video vb şeylerden dolayı ve aradaki fiyat farkı kamera özelliğine değer mi bu kadar arkadaşlar sağolun şimdiden.
Kardeşim kimseye uyma eğer 16 gb o kadar kötü bir seçenek olsa apple üretmezdi.Ama 6s ve 6 arasında ciddi performans farkı var onu söyleyeyim.Sosyal medya ağırlıklı kullanacaksanız çok oyun oynamayacaksanız iphone 6 alın paranız cebinizde kalsın.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Her telefon her devirde alınır neden alınmasın ki ? Hala 3310 gibi telefonlar alınıyor ya

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bir üst modelini alacak durumun varken alınmaz. Bu saatten sonra 6 alma, bir kaç ay sonra keşke 6s alsaydım diye pişman olursun.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
6s e okadar fiyat farkına gerek yok 6 her türlü işini görür , benim görüyor.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
6' nın bir süre sonra kasacağını düşünüyorum. Bu devirde alıcaksan 6s veya SE IPhone tarafında bence.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kasmadan ziyade şuan 5s nasılsa seneye 6'da öyle olacak.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
IPhone 5 çıktığında babama 4 almıştık. 2 sene sonra takılmalar başlamıştı. Aynı şey 6-7 de de olabilir. Ekran boyutu dışında SE' nin 6' dan geri kalır çok bi yönü yok. Çoğu şeyde avantajlı. Bence bu saatten sonra 6 alınmaz.

Bartux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 6 aldım arkadaşlar. iphone 6 nın işimi göreceğine karar verdim Yorumlarınız için teşekkürler

ahmet çakuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
se varken alma derim yani illaki 6 alıcam boyut için dersen al

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostlar iphone 6 16 gb kullanıcısıyım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki fotoğraf,video ve bol uygulama yükleyecekseniz 16 kesinlikle almayın yetiyor diyene kesinlikle inanmamanızı öneririm. Olaylar daha facebook denen uygulamanın ön belleklerinin silinmemesiyle beraber 500 mb a kadar çıkmasıyla başlıyor artık siz hesap edin onlarca uygulama ve fotoğraflarınız... Şimdi birileri bulut mulut zımbırtısını söyleyecek Allah aşkına 2-3 gb videoyu kim yüklemek ile uğraşıcak sabaha kadar onu mu bekleyeceksin ? Upload hızları bu haldeyken kesinlikle ya microsd kartı olan bir cihaz alın ya da hafızası bol olan bir cihaz almanızı öneririm.

Bartux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kaça ve nerden aldın bro
Vatan bilgisayar dan aldım kardesım 2399 a ve telefonu 2-3 sene kullanıcam bır sorun çıkartmazsa kı bence cıkartmaz ıphone a guvenıp aldık sonuçta ve arkadaslar se alınır demıs se yı tercıh etmememın nedenı ekran buyuklugu yoksa se zaten 6s ile aynı ozellıklerde

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Vatan bilgisayar dan aldım kardesım 2399 a ve telefonu 2-3 sene kullanıcam bır sorun çıkartmazsa kı bence cıkartmaz ıphone a guvenıp aldık sonuçta ve arkadaslar se alınır demıs se yı tercıh etmememın nedenı ekran buyuklugu yoksa se zaten 6s ile aynı ozellıklerde

Hayırlı olsun kardeşim iPhone kesinlikle yarı yolda bırakmaz kafanı hiç yorma. Ben 3GS çıktığında almıştım 3 ay oldu bozulalı. Yani 2008 de aldım 2016 da bozuldu. Bozulması da benim hatam hala kullanıyor olurdum yani. En azından 4-5 senesi var o telefonun...

dlsmahabwksn00000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
16 gb bana yetmiyordu facebook instagram snapchat vardı gerisi fotoğraf falandı neyseki sattım

ibrahimmutluoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi yapmışsın kardeşim ben herkeze söylım şunu avrupada yaşıyorum durumum var s7 cıktıgı halde s6 edge plus aldm özellikde fazla fark yok 200 euro fazla vermek hoş degil iş görüyo buda 4 gb ram var fazla üst model takıntısı olursa bnce hoş olmaz

eskiyaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bende iphone 5s kullanıyordum ama anakart ile alakalı sürekli sorun çıkarıyordu içini açtım ve flaşın vidası çıkıp önce dokunmatik entegresine sonra ise görüntü entegresine çarptı ikisinden de alev çıktı yüksek ihtimallle yandılar bende bir apple ürünü almayı düşünüyorum ama 6 ile 6s arasında çok fark yok gibi duruyor işlemci ve 3d touchtan başka bi yardımcı olun kullanan varsa iphone 6 deneyimlerini yazsın :D

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Beyler bende iphone 5s kullanıyordum ama anakart ile alakalı sürekli sorun çıkarıyordu içini açtım ve flaşın vidası çıkıp önce dokunmatik entegresine sonra ise görüntü entegresine çarptı ikisinden de alev çıktı yüksek ihtimallle yandılar bende bir apple ürünü almayı düşünüyorum ama 6 ile 6s arasında çok fark yok gibi duruyor işlemci ve 3d touchtan başka bi yardımcı olun kullanan varsa iphone 6 deneyimlerini yazsın :D
A9 işlemci ve ram farkı için bile 6s alınır. İleride görülecek bu farkaların avantajı. 6 kasarken 6s çatır çatır işini görecek 3-4 sene sonra bence. Demedi deme. Bu devirde artık 6 almak saçma geliyor bana. Ya 6s ya da SE alınır bu devirde uzun ömürlülük isteniyorsa.

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Alan yetmiyor diyen arkadaşlar, bende o kadar oyun uygulama var bana yetiyor siz açıkçası önbellekte temizlemeyi bilmiyorsunuz arada bir PC'ye fotoları atın 6 ayda bir fotoları silin ben bile yılda 1 kez siliyorum.. Bu arada iOS için Power Cleanı öneririm. Önbellekte yer açıyor, kısaca iosun alanı dolduğunda depolamada 1 gb altı kaldığında iTunes storede film kiralamaya çalışınca gibi :) Temizlerken alan dolu uyarısı ve sonra alan açılır(temizle uygulamayı kapat aç tekrar temizle)Ram temizlemede var . Babamın uygulaması değil ama gayet başarılı reklamsızını bile aldım :D

Bu arada en iyi.en uygun iOS telefon iPhone 6 dır. Diğerlerinde stabilize sorunları yaşarsınız.
( 6s ve 7 hariç + ) se kalıyor elbette ;)

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bende 6 kullanıyorum 16 lık bana yetiyo çok şükür daha bu zamana kadar bi sıkıntısı da olmadı 14 aydır...

Bende ilk çıktığında aldım. Yazığınız gibi aynı şekilde 16gb ve hiç bi sıkıntım olmadı. Iphone alacaksanız içiniz rahat olsun. Bu arada arkadaş almış hayırlı olsun.