İphone 6 anakart değişimi

Aktrnbrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, elimde anakartı arızalı iphone 6 var. Letgo üzerinden ucuz fiyata bulduğum orjinal anakartı benim telefona taksam herhangi bir problem yaşar mıyım ? Bilgisi olan yada daha önce başına gelen var mı ?

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Telefon başka bir iphone 6 ya dönüşür imei değişir her şeyi değişir. Onu da telefon tamircisi yapmalı.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Anakart çalışıyorsa bir sıkıntı olmaz ama daha önce telefonlarda böyle bir işlem yapmadıysanız bulaşmayın ayrıca anakarta kayıtlı icloud hesabı olabilir bunada dikkat etmek lazım..

Aktrnbrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmei nin değişmesinde bi problem yok. Telefon yeni bir telefon olsun onda da sıkıntı yok. Değişimi kendim de yapabilirim tecrübem var. Fakat telefonun parçaları arasında bi uyumsuzluk olur mu ? Tanımama durumu olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart çalışıyorsa bir sıkıntı olmaz ama daha önce telefonlarda böyle bir işlem yapmadıysanız bulaşmayın ayrıca anakarta kayıtlı icloud hesabı olabilir bunada dikkat etmek lazım..
İcloud şifresini alacağım ve değişimi daha önce yaptım.fakat touch id nin de değişmesi gerekiyormuş. Bunun gibi başka parçaların da değişmesi gerekir mi

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hayır touch id'i de alman gerekli yoksa parmak izi çalışmaz..