iPhone 5S'de Youtube Kısıtlı Mod Kapanmama Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Aynı sorun sizde de var mı?

• Evet lanet olsunki var!!!

• Hayır bende yok. İnş olmaz.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ADNMRTKRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba SDN okurları. iPhone 5S kullanıyorum. Telefonu iOS9'a yükselttiğmden beri YouTube'a girdiğimde "Bu video kısıtlıdır. Lütfen bir Google Apps hesabıyla oturum açın." diyor. İlk açtığımda birkaç video izleyebiliyorum. Ancak sonra sürekli bu hatayı vermeye başlıyor ve her videoda söylüyor. GERÇEKTEN kısıtlanabilecek içeriklerde değil. Aşağıdaki ekte de verdiğim gibi kapanmıyor da.
FullSizeRender.jpg IMG_0720.PNG VİDEO BU: Cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. Ama bilgisayarımdan veya iPhone 5S'in Safari'sinden (web tarayıcısından) girdiğimde böyle bir şey olmuyor. Lütfen yardımcı olun. Daha önce de başka forumlara bu sorun yazılmış ancak kimse cevap bulamamış. SDN bulur diye düşünerek yazdım. ŞİMDİDEN İYİ ŞANSLAR VE TEŞEKKÜRLER.

hysahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba SDN okurları. iPhone 5S kullanıyorum. Telefonu iOS9'a yükselttiğmden beri YouTube'a girdiğimde "Bu video kısıtlıdır. Lütfen bir Google Apps hesabıyla oturum açın." diyor. İlk açtığımda birkaç video izleyebiliyorum. Ancak sonra sürekli bu hatayı vermeye başlıyor ve her videoda söylüyor. GERÇEKTEN kısıtlanabilecek içeriklerde değil. Aşağıdaki ekte de verdiğim gibi kapanmıyor da.
Ekli dosyayı görüntüle 24797 Ekli dosyayı görüntüle 24798 VİDEO BU: Cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. Ama bilgisayarımdan veya iPhone 5S'in Safari'sinden (web tarayıcısından) girdiğimde böyle bir şey olmuyor. Lütfen yardımcı olun. Daha önce de başka forumlara bu sorun yazılmış ancak kimse cevap bulamamış. SDN bulur diye düşünerek yazdım. ŞİMDİDEN İYİ ŞANSLAR VE TEŞEKKÜRLER.

Kardeş aynı sorun bendede var çözüm bulamadım

zahit1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi interneti kullanıyor isen müşteri hizmetlerini ara ve güvenli interneti kapattır. Aynı sorun bende de vardı. VPN ile girmek zorunda kalıyordum. Müşteri hizmetlerinden güvenli interneti kapattırdım ve sorun düzeldi.

ADNMRTKRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi interneti kullanıyor isen müşteri hizmetlerini ara ve güvenli interneti kapattır. Aynı sorun bende de vardı. VPN ile girmek zorunda kalıyordum. Müşteri hizmetlerinden güvenli interneti kapattırdım ve sorun düzeldi.
Kardeş teşekkür ediyorum. Bu sorunun güvenli internetle ne alakası var demiştim önce. Ancak sonra güvenli internet olmayan bir yerde denedim ve sorunun güvenli internetten olduğunu anladım. Şimdi kısıtlı mod hatası olmadan güzelce video izleyebiliyorum. :blush::relaxed::sunglasses:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Kardeş teşekkür ediyorum. Bu sorunun güvenli internetle ne alakası var demiştim önce. Ancak sonra güvenli internet olmayan bir yerde denedim ve sorunun güvenli internetten olduğunu anladım. Şimdi kısıtlı mod hatası olmadan güzelce video izleyebiliyorum. :blush::relaxed::sunglasses:

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. Konu başlığınız çözüldü olarak güncellendi.

TunaPro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden bende vardı WiFi’yı kapattım Mobil Veriyi Açtım.Youtube ayarlarından kısıtlı modu kapattım.Ekranı kapatmadan alttan WiFi’yı açtım be kısıtlı mod kapandı