Iphone 5S silinemeyen proğramlar hk. yardım lütfen(ios 7.1)

Bu konuyu okuyanlar

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba;
durum genel olarak şu şekilde fi tarihinde yükleyip sildiğim ve hali hazırda ios 7.1 ile çalışmayan programlar geçen gün itunes ile yaptığım eş zamanlamadan sonra kendiliğinden yarı görünür şekilde (altta resimde göründüğü gibi) iphone uma geldi. Hiç bir şekilde proğramları silemiyorum. İtunes da zaten yok bu proğramlar.... bilgisayardan silmeyi denedim silinmiyor bütün proğramların üstünde çarpı çıkmasına rağmen bu 3 programda çıkmıyor. Telefonda çıkıyor sil diyorum ama bana mısın demiyor. Bilen başına gelen birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Bu proğramı kurup tekrar sileyim dedim ama guitar hero itunes da bulunmuyor artık. Şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkürler.

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonun home tuşu ile kilit tuşuna 15 saniye civarı basılı tut elma logosu gelince elini çek , reset atmanı sağlıyacaktır, düzelebilir

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
denedim ama maalesef olmadı:((

- - - Mesaj Güncellendi - - -

güncel

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İtools diye bir program var bunu internetten bulup indirmeni öneririm uygulamalar kısmında belki bu programda gözükebilir, oda olmadı tekrar eşzamanlamayı deneyebilirsin, İtunes'da uygulamaları geri yükle diye birşey var diye hatırlıyorum öyle birşey var ise onu deneyebilirsin, icloud'dan uygulamaları acıp kapamayı deneyebilirsin. Dediklerim kesin değil ama olabilitesi var kolay gelsin.